Fitness náramky do 30 eur

, Autor: Lukáš Lancz

Trh s fitness náramkami je doslova zaplavený a vybrať si niektorých z nich nemusí byť až také ľahké. Dnes vám prinášame zopár zaujímavých náramkov do 30 eur, ktoré vám pomôžu sledovať napríklad pulz, prejdenú vzdialenosť ale tak isto vám dokážu zmerať aj tlak.

Prvým náramkom je Lenovo HX06, ktorý vás rozhodne nebude stáť veľa. Tento fitness náramok si môžete kúpiť len za 13 eur. Medzi jeho hlavné funkcie patria: sledovanie prejdenej, či ubehnutej vzdialenosti, pripomienka aby ste po dlhom čase nečinnosti vstali a zacvičili si, sledovanie spánku, vibrácie pri zaspávaní za volantom (tu osobne očakávam, že ak sa vám ruka dlhšie na volante nepohne, náramok zavibruje), budík a notifikácie o hovore a sms správach. Náramok je tak isto vodeodolný s ratingom IP67.

Ďalším fitness náramkom je Zeblade Arch. Medzi jeho hlavné funkcie patrí sledovanie prejdenej vzdialenosti, sledovanie pulzu spánku, okysličenie krvi a meranie únavy. Náramok vás upozorní na prichádzajúce hovory a sms. Výdrž batérie sa pohybuje na úrovni 15 dní a rovnako ako Lenovo HX06 je vodeodolný s ratingom IP67. Zeblade Arch stojí aktuálne 25 eur.

Ak by ste boli radi aby vám náramok odmeral aspoň orientačne tlak (upozornenie: náramky nedokážu odmerať tlak tak presne ako profesionálne prístroje na to určené), siahnite po náramku QS80. Jeho hlavnou prednosťou oproti iným náramkom je práve meranie tlaku. Náramok dokáže priebežne monitorovať pulz, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie, sledovanie spánku a je vodeodolný s ratingom IP 67. QS80 si môžete kúpiť v piatich farebných prevedenia. Náramok stoji iba 15 eur.

 

 Zaujímavý náramok, ktorý nestojí majland si pre nachystala firma NO.1. Jej náramok NO.1 F4 stojí iba 20 eur a je doslova nadupaný funkciami, posúďte sami: meranie tlaku, okysličenia krvi a pulzu, športové módy (bedminton, ping pong, basketbal, futbal, bicyklovanie, turistika, beh, plávanie), prenes informácií o počasí z telefónu do náramku, pripomienky na hovor a sms. Výdrž batérie sa pohybuje na úrovni 7 až 10 dní. Náramok je dostupný v 4 farbách.

Do tretice tu máme náramok, ktorý dokáže odmerať tlak (rovnako ako u predchádzajúcich, upozorňujeme, že náramky nedokážu merať tlak tak presne ako prístroje určené na to), pulz (24 hodinové meranie), prejdené kroky, ubehnutú vzdialenosť, či sledovanie spánku. Náramok F07 má viacero športových módov vrátane bicyklovania a plávania. Náramok F07 stojí 22.5 eur a dostupný je v 5 farebných prevedeniach.

Inzercia

 

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist