Fanúšikovia Star Wars sa môžu tešiť na Lego videohru

, Autor: kupcik
 
Minulý rok pred Vianocami dorazil do kín jeden z najočakávanejších filmov roku 2015, Star Wars: Sila sa prebúdza. Kultová séria, ktorá sa dočkala už siedmeho pokračovania, spôsobila poriadny ošiaľ na celom svete. Dnes je isté, že sa príbeh dostane aj na herné konzoly.

 
Čo je však dôležité, hlavnými hrdinami budú postavičky z obľúbenej skladačky Lego. Warner Bros Interactive včera potvrdil vydanie ďalšej časti jednej z najdlhšie bežiacej série Lego hier. Hra bude niesť názov Lego Star Wars: The Force Awakens a na starosť ju dostalo vydavateľské štúdio TT Games. 
 
Štúdio TT Games stojí za niekoľkými úspešnými Lego sériami, ktoré uzreli svetlo sveta za posledné desaťročie. Prvou spoluprácou s Lego svetom bola hra A New Hope v roku 2005, ktorá niesla rovnomenný názov ako štvrtý diel filmu Star Wars z roku 1977. TT Games dosiahla hrou úspech, čo sa odzrkadlilo na ďalších významných zákazkách. Medzi tie najvýznamnejšie jednoznačne patrili hry Lego Lord of the Rings, alebo Lego Harry Potter.
 
Nová Star Wars hra bude mať totožné obsadenie ako filmové spracovanie. Hlavní hrdinovia, medzi ktorými nebude chýbať Finn, Rey, Poe, Kylo Ren, Han Solo či BB-8 budú zobrazení ako klasické Lego figúrky. Podľa prvotných správ by mal dej zahŕňať aj nový obsah, ktorý by mal zmenšiť medzeru medzi šiestou a siedmou časťou filmu. 
 
Predpokladaný dátum vydania Lego hry je stanovený na 28. júna a mala by byť dostupná na viacero herných konzol vrátane Nintenda 3DS, PS3, PS4, Vita, Wii U, PC, Xbox 360 a Xbox One.
 

 
Zdroj: theverge
 
Kľúčové slová
hry, hry pre herné konzoly, LEGO, star wars
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist