Facebook umožňuje komentovať príspevky v režime offline

 
Spoločnosť Facebook neustále pridáva nové a nové doplnky na skvalitnenie mobilnej aplikácie a tentoraz sa v aktualizácii zamerala na používateľov s pomalým pripojením.

Najnovší update pre Android prináša vylepšenia pre plochu noviniek, kde je jej užívanie rýchlejšie a dostupné aj vtedy, ak nemáte pripojenie na internet. Netreba však očakávať plnú funkcionalitu, aplikácia dovoľuje užívateľom komentovať príspevky priateľov, ktoré sú následne uložené a automaticky zverejnené po tom, čo sa užívateľ pripojí na internet.
 
 
Čo sa týka zmien v ploche noviniek, užívatelia s pomalým pripojením neprídu o žiadnu aktualitu tým, že im aplikácia ihneď načíta najnovšie príspevky. Miesto toho budú môcť pokračovať presne tam, kde naposledy skončili a aplikácia zobrazí len tie príspevky, ktoré doposiaľ neboli videné.
 
Facebook taktiež pracuje na možnosti aktualizácii plochy noviniek počas dňa, keď nie je užívateľ online. Niektorí ľudia budú z tejto možnosti určite nadšení, no treba povedať, že aplikácia bude mať po podobných úpravách vyššie nároky na batériu a objem dát, čo v konečnom dôsledku nemusí byť až taká výhra.
 
Zdroj: thenextweb
 
Pridať nový komentár
TOPlist