Facebook Messenger pridáva integráciu pre Spotify

 
Facebook Messenger sa pomaly stáva univerzálnou aplikáciou pre všetko možné. Najnovšie bola do aplikácie pridaná podpora pre službu Spotify.

Už je to dlhší čas, odkedy aplikácia Messenger slúžila len na obyčajné chatovanie v podobe jednoduchého textu. Postupom času sa vývojári snažili zakomponovať mnoho ďalších služieb, aby tak skvalitnili zážitok z jej používania. 
 
S nekončiacimi aktualizáciami prichádzala zmena dizajnu, možnosť posielania GIF-iek, či populárnych nálepiek, ktorých neustále pribúda a každý z používateľov si má možnosť nájsť tú pravú pre momentálnu situáciu.
 
Najnovšia aktualizácia môže potešiť hlavne používateľov hudobnej služby Spotify. Tá umožňuje používateľom zdieľať konkrétne skladby priamo z aplikácie, a môžu tak úspešne začať šíriť hudobnú osvetu. Existujú dve možnosti ako zdieľať obsah Spotify v Messengeri.
 
Prvým je priamo z aplikácie Spotify, kde si používateľ nájde hľadanú skladbu a následne v možnosti na zdieľanie vyberie voľbu Facebook Messenger. Nasleduje presmerovanie do chatovacej aplikácie, kde používateľ vyberie osoby, s ktorými má záujem zdieľať obsah.
 
 
Druhou možnosťou je opačný postup, a to pridanie z Messengeru. Potrebné je však pridať aplikáciu Spotify po kliknutí na tlačidlo s troma bodkami v chatovaciom okne. Po tomto kroku bude používateľ presmerovaný do Spotify a postup je rovnaký ako pri prvej možnosti.
 
 
Viac nastavení nie je potrebné vykonať, a môžete naplno vytiahnuť svoje najväčšie hudobné tromfy.
 
Pridať nový komentár
TOPlist