EVOLVEO uvádza FitBand náramok

, Autor: Ján Kisty

EVOLVEO FitBand B3  je nový vodotesný fitness náramok.

Náramok EVOLVEO FitBand B3 podporuje sledovanie krvného tlaku a pulzovej frekvencie. Náramok sa jednoducho spáruje s oboma operačnými systémami – Android i iOS. Farebný IPS displej zobrazuje notifikácie z mobilného telefónu, ako sú prichádzajúce hovory, správy, alebo naplánované udalosti. Medzi funkciami inteligentného náramku nechýba zmieňovaný monitoring hodnôt krvného tlaku, meranie pulzovej frekvencie, kvality spánku, krokomer, alebo meranie spálených kalórií a hodnotenie celodenných aktivít.

Aplikácia aj samotný náramok majú kompletnú slovenskú lokalizáciu. Pomocou náramku je možné ovládať aj spúšť fotoaparátu v spárovanom mobilnom telefóne.

Náramok je vodotesný a spĺňa špecifikácie normy IP67. K portu USB sa pripája priamo, bez nutnosti kábla. Kapacita batérie 90 mAh zabezpečí na jedno nabitie bezproblémovú prevádzku po dobu až 10 dní.

Cena novinky je 50€.

Zdroj: EVOLVEO TS

 

Kľúčové slová
Evolveo
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: EVOLVEO uvádza FitBand náramok

Dobré by bolo uverejniť aj to , s akými verziami Androidu je kompatibilný. Mám niekoľko takých náramkov, a sú s nimi dosť veľké problémy. Napr. výrobca uvádza kompatibilitu s Android verz. 4 a vyššie a náramok funguje s verziou 4.2 ale už nie s verziou 4.4

Poslať nový komentár

TOPlist