Epic Games Store rozdáva GTA V zadarmo. Servery však nevydržali nápor

Epic Games Store si v rámci konkurenčného boja s ostatnými hernými platformami zvolilo celkom zaujímavú stratégiu, ako ku sebe pritiahnuť hráčov. Každý týždeň rozdáva hry zdarma. Okrem toho, že je daná hra previazaná s účtom v Epic Games Store, sa za ušľachtilým gestom neskrývajú žiadne iné podmienky. Stačí teda mať vytvorený účet na platforme Epicu a veselo si sťahovať hry.

A že sa nejedná iba o staré bezcenné vykopávky, ale občas sa nájdu v ponuke skutočné herné pecky svedčí fakt, že Epic takto v minulosti dal zdarma hru Just Cause 4, World War Z či Watchdogs.

Dnes však Epic zarúbal riadne vysoko, pretože sa rozhodol rozdať GTA V, ktoré je aj napriek svojmu veku stále jednou z najpredávanejších a najpopulárnejších hier. Výsledkom sú tak okrem množstva natešených hráčov aj nefunkčné servery, ktoré nevydržali tak veľký nápor nových hráčov. Na odstránení poruchy a posilnení serverov Epic usilovne pracuje.

Ak teda chcete získať GTA V zdarma, toto je jedinečná príležitosť. Pri troche šťastia sa ku svojej kópii hry čoskoro dostanete.

 

Zdroj: Epic Games

Pridať nový komentár
TOPlist