Enermax pridáva do ponuky päť ventilátorov

Výrobca si pre pár rokmi spravil dobrú reklamu vydaním známeho Enermax Magma ventilátora. Do ponuky pribudli ďalšie, jemu podobné.

Rovno päť modelov pridal výrobca do svojej ponuky výrobkov - Cluster Advance, Everest Advance, Magma Advance, T.B. Vegas Quad, a T.B. Vegas. Všetky sú o priemere 120 mm. Prvé tri menované sú vybavené lopatkami v tvare Batwing, známymi z prvého modelu Magma. Ventilátory sú vybavené regulátorom rýchlosti APS (Adjustable Peak Speed), okrem Magma Advance. Tá má reguláciu troch rýchlostí pomocou prepínača priamo na sebe. Užívateľ si teda môže nastaviť rýchlosť ventilátora podľa potreby. U niektorých nechýba ani PWM regulácia.

 

Kliknite pre zväčšenieModely Cluster a Everest Advance majú LED podsvietenie s možnosťou vypnutia. T.B. Vegas Quad disponuje až 24 LEDkami a šiestimi farbami. Štyri LEDky na jednu farbu. Kto má rád tzv. "kolotoče", príde si na svoje :-). Ceny nastavil Enermax nasledovne: Cluster Advance 12€, Everest Advance 11€, Magma Advance 7€, T.B. Vegas Quad 16€ a T.B. Vegas za 12€. Novinky by už mali byť v cenníkoch predajcov aj u nás.

 


Zdroj: tomshardware.com

Pridať nový komentár
TOPlist