EN

Enermax predstavil ventilátory so zaujímavými RGB efektami

Ako by sa ešte mohlo vylepšiť RGB osvetlenie v skrinke? Enermax prichádza s niečím novým a efektným. Predstavil sériu ventilátorov, ktoré disponujú skutočne zaujímavými RGB vizuálnymi efektami.

Tieto nové ventilátory majú patentovanú technológiu Twister Bearing, ktorá udržuje hluk ložiska na minime. Taktiež MTBF hodnotenie je na výbornej úrovni - 160 000 hodín. Výrobca tiež pridal gumové podložky, ktoré sú odolné voči nárazom, čo znižuje vibrácie počas prevádzky. Lopatky ventilátora sú odnímateľné, takže sa dajú jednoducho očistiť od prachu.

Osvetlenie RGB na ventilátore je možné ovládať dvoma spôsobmi. Prvý spôsob je prostredníctvom MSI Mystic Light Sync, Asus Aura Sync, ASRock RGB a Gigabyte RGB Fusion, s ktorými sú ventilátory kompatibilné. Druhý spôsob, pokiaľ vaša základná doska nepodporuje funkčnosť RGB, je pribalená riadiaca skrinka RGB, ktorá dokáže ovládať svetelné efekty až ôsmich ventilátorov. Navrhnutý rám ventilátora má jedinečné osvetlenie, ktoré pozostáva zo štyroch kruhov v tvare halo oblúka.

Tieto ventilátory budú k dispozícii v dvoch verziách balenia po 3 kusy a 6 kusov. Cena trojbalenia bola stanovená na 60$ (48,36 eur) a šesťbalenie bude stáť 90$ (72,54 eur). Dostupnosť je uvedená ako “čoskoro”.

Zdroj: tomshardware

Pridať nový komentár
TOPlist