Elephone U2 - 6.26" displej, výsuvná selfie kamera, 3 hlavné fotoaparáty za menej ako 230 eur!

Ak hľadáte smartfón, ktorý spĺňa všetky posledné vychytávky ako napríklad výsuvná selfie kamera, displej bez výrezov, skener odtlačkov schovaný v bočnom tlačidle, tak si pravdepodobne priplatíte pomerne veľa za prémiové značky. Našťastie však máme možnosť siahnuť aj po lacnejších značkách, ktoré ponúkajú to isté avšak za oveľa menej.

Jednou z takých značiek je aj Elephone, ktorý predstavil svoj nový smartfón U2 doslova prepchatý poslednými novinkami v smartfónoch. Tento smartfón sa predáva za 222 eur.

Hlavný prvok, ktorý zaujme každého je určite displej o veľkosti 6.26" - displej pokrýva až 93% prednej časti telefónu aj vďaka duálnemu výsuvnému selfie fotoaparátu s 16+2MP konfiguráciou.

Skener odtlačkov je schovaný v bočnom tlačidle ako ho poznáme zo Sony smartfónov. Elephone sa dokonca nebojí tvrdenia, že ide o najrýchlejší skener na trhu. Samozrejme telefón ide odomknúť aj cez sken tváre.

Softvérová výbava nijak nezaostáva za tou HW - operačným systémom u U2 je Android 9.0 a o skvelý zvukový zážitok sa zase postará systém NXP Smart PA.

Výbavu dopĺňa 6GB RAM a 128GB ROM, CPU Helio P70 a batéria s kapacitou 3250mAh s rýchlo nabíjaním.

Cena Elephone U2 je aktuálne 222 eur.

 

Inzercia

Komentáre (1)
Rob Valiček

Vyzera ako PORSCHE medzi phonmi!

Pridať nový komentár
TOPlist