Elektrická kolobežka Xiaomi za špeciálnu cenu

, Autor: Anonymný používateľ

Skladateľnú elektrickú kolobežku Xiaomi M365 môžete teraz mať sa super cenu 277,05€.

Kolobežka je na gearbest.com v predaji za 303,16€ 454,74€, ale po použití kupónu wsseucn60 cena klesne na 277,05€.

Kolobežka vyzerá naozaj dobre. Detaily dizajnu aj technického prevedenia sú dotiahnuté. Je vybavená predným svetlom a zadným signálnym svetlom. A teraz pozor, občas jej musíte updatnuť firmware :) Cez aplikáciu v mobile si môžete kontrolovať stav batérie či prejdené kilometre. Stav batérii si môžete kontrolovať aj štvoricou LEDiek na kolobežke. Jej konštrukcia je z hliníka, aj vďaka nej váži 12,5 kg. Je vybavená batériami, nabíjanie ktorých trvá 5 a pol hodiny. Dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h, bežná cestovná rýchlosť je 18 km/h. Nemala by na nej jazdiť osoba tažšia ako 100kg.

V technických parametroch kolobežky je aj dojazd 30 kilometrov. V niektorých videorecenziách na kolobežku recenzenti namietajú, že je v skutočnosti nižší, skôr je to 20 km. To však závisí od terénu, štýlu jazdy a pravdaže aj od váhy cestujúceho. 80 kilogramový recenzent má asi iný dojazd než 50 kilogramová slečna :)  

Batérie môžete nabíjať jazdením na kolobežke bez motora, vďaka kinetickému obnovovaciemu systému kolobežky. Kolobežka má dvojicu bŕzd vybavených technológiou E-ABS, pre bezpečnejšie brzdenie. 

V akcii je teraz kolobežka Xiaomi M365 s kupónom wsseucn60 za 277,05€.

Inzercia

Kľúčové slová
gearbest, Xiaomi
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Elektrická kolobežka Xiaomi za špeciálnu cenu

ake je to s postou na slovensko? poslu to z EU alebo z ciny a teda bavime sa o +clo +dph? mate niekto skusenosti s gearbest reklamaciou? alebo je to typicka cina, a teda reklamacia neexistuje?
dikes

Re: Elektrická kolobežka Xiaomi za špeciálnu cenu

Ja cakam na vybavenie reklamacie a to im bol tovar doruceny naspat pred dvoma mesiacmi...

Poslať nový komentár

TOPlist