Elektrická kolobežka Xiaomi Youth Edition a M365 za špeciálnu cenu

, Autor: Lukáš Lancz

Skladateľnú elektrickú kolobežku Xiaomi Youth Edition môžete teraz mať sa super cenu 245,33 . Poštovné na Slovensko je zadarmo.

Za takúto cenu v predaji len 47 kusov.

Kolobežka vyzerá naozaj dobre. Detaily dizajnu aj technického prevedenia sú dotiahnuté. Je vybavená predným svetlom a zadným signálnym svetlom. A teraz pozor, občas jej musíte updatnuť firmware :) Cez aplikáciu v mobile si môžete kontrolovať stav batérie či prejdené kilometre. Stav batérii si môžete kontrolovať aj štvoricou LEDiek na kolobežke. Jej konštrukcia je z hliníka, aj vďaka nej váži 12 kg. Je vybavená batériami, nabíjanie ktorých trvá 4 hodiny. Dosahuje maximálnu rýchlosť 25 km/h, dlhodobá cestovná rýchlosť sa pohybuje na úrovni 20km/h. Nemala by na nej jazdiť osoba tažšia ako 120kg. Youth Edition je takmer identická s rovnakou kolobežkou od Xiaomi pod označením M365 .

V technických parametroch kolobežky je uvádzaný dojazd 20 kilometrov. V niektorých videorecenziách na kolobežku recenzenti namietajú, že je v skutočnosti nižší, skôr je to 15 km. To však závisí od terénu, štýlu jazdy a pravdaže aj od váhy cestujúceho.

Batérie môžete nabíjať jazdením na kolobežke bez motora, vďaka kinetickému obnovovaciemu systému kolobežky. Kolobežka má dvojicu bŕzd vybavených technológiou E-ABS, pre bezpečnejšie brzdenie. 

Xiaomi Youth Edition môžete teraz mať sa super cenu 245,33 .

Inzercia

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist