EA Origin od dnes dostupný aj pre Apple Mac

Od dneška je možné EA Origin nainštalovať okrem Windows a iOS aj na OS X operačný systém.

Electronic Arts sľúbil už na Gamescon 2012, že klient Origin bude v budúcnosti okrem Windows a iOS dostupný aj pre OS X a Android. Dnes zverejnil tento americký vydávateľ hier program s podporou Apple operačného systému.

Momentálne je možné nájsť 38 herných titulov, väčšina od EA. Väčšina hier je zo Sims série ale nájdeme aj RPG Dragon Age 2. Od tretích výrobcov je Mac verzia Batman: Arkham City, Dirt 2 a Tropico 3. Ich ceny sú zrovnateľné s Windows PC verziou.

EA Origin klient, klikni pre zväčšenie

Okrem toho môžu podľa EA hrať zákazníci niektoré hry na rôznych platformách. Keď teda vlastníte hru pre Windows a Mac je tiež podporovaný, môžete hrať hru aj na Mac systéme. Cload synchronizácia je tiež dostupná.

Zainteresovaný užívatelia Mac môžu stiahnuť nového Origin klienta zadarmo z nasledujúceho odkazu. Minimálne požiadavky sú OS V 10.6.8 a procesor typu Core 2 Duo.

Zdroj: Origin

Komentáre (3)
Frosty
strasne spatny program
annfokker
heh... podobný nazor som mal na ubi a ich uplay, ale potom som zohnal anno 2070 za 13,99 a zmenil som nazor xD
Frosty
mam tam BF3 a nekedy to nemozem ani spustit bez toho aby som dal repair instal... a na FIFE mi furt vypisuje ze user is offline... pritom ho vidim online.. proste uplne spatny skazeny rusky program
Pridať nový komentár
TOPlist