E-bike/E-skútre a E-kolobežky vládnu svetu. O ktorých by ste mali uvažovať?

Elektrické biky/kolobežky sú čím ďalej tým populárnejšie. Kedysi boli raritou, dnes ich vidíte na uliciach skoro každý deň. Nečudo, že sa presadili, ide o veľmi podarené zariadenia. Kto ich skúsil, môže to potvdiť.

Ponuka E-bike/E-skútrov a E-kolobežiek je pomerne široká a zaujímavá. Ak zvažujete kúpu jedného alebo druhého, na ktoré sa vám oplatí upriamiť pozornosť?

Náš výber musíme začať najobľúbenejším produktom v redakcii aj na Slovensku.

Xiaomi Scooter M365

Kolobežka je dostupná v čiernej aj bielej farbe a navyše si ju môžete kúpiť priamo z Čiech (rýchle dodanie a nákup bez Cla) za 369 eur.

Dojazd kolobežky je 30km s maximálnou rýchlosťou približne 27 km/h. Kolobežka disponuje kotúčovou brzdou, či rekuperáciou. Ak si chcete prečítať naše dojmy z kolobežky, prečítajte si našu recenziu.

Ak by ste chceli na kolobežke vymeniť zadné koleso za solídne pevné, ktoré len tak ľahko nedostane defekt, môžete tak spraviť zakúpením tohto náhradného kolesa.

Alfawise M1

O niečo lacnejšou verziou identickej kolobežky s drobnými vylepšeniami je Alfawise Scooter za 333 eur. Okrem vylepšeného displeja, ktorý ukazuje rýchlosť a stav batérie, dostane s kolobežkou rovno solídne zadné koleso na ktorom nemôžete dostať defekt. Nevýhodou tejto kolobežky je absencia Bluetooth a tým pádom ju nie je možné spárovať s aplikáciou.

F-Wheel  DYU e-bike

Elektrický e-bike bude zastúpený značkou F-Wheel. Tento e-bike má dojazd 14-18km podľa počasia a používania. Našu podrobnú recenziu si môžete prečítať tu. Cena tohto e-biku je 478 eur.

Samebike

E-bike s elektrickým dojazdom 40km alebo 70km v moped móde? To je Samebike 20LVXD30. E-bike s podareným dizajnom, kotúčovými brzdami a Shimano prevodmi stojí 587 eur.

Samebike

Radi by ste e-bike, ktorý vyzerá ako závodný bike? Spoločnosť Samebike má v ponuke aj takýto typ. Nosnosť biku je 150kg pri dojazde 40km v elektrickom móde a 70 v moped móde. 

Samebike LO26 má 500W motor, ktorý dokáže prekonať 30 st. stúpanie. Cena tohto ebiku je 712 eur

Inzercia

Komentáre (3)
Matej

Mám xiaomi m365 a po roku degradovali baterka na menej ako polovicu už nespravím ani 10 km, nabijal som každý druhý deň... Nikdy viac... Škoda peňazí..

Kajo

Klikol som si na - To je Samebike 20LVXD30. E-bike s podareným dizajnom, kotúčovými brzdami a Shimano prevodmi stojí 587 eur, ale tam mi ukazuje cenu 662,59. Viete mi to vysvetliť?

Azaizé

nosnosť biku 150 km - takový dlhý nosnosť som ešte nevidel

Pridať nový komentár
TOPlist