EN

Drobo vydáva svoje 5N2 sieťové dátové úložisko

Drobo prináša ďalšiu generáciu riešenia ukladania dát určenú hlavne pre domovy a malé kancelárie.

Minulý týždeň vydala spoločnosť Drobo svoj posledný NAS (network attached storage), Drobo 5N2. Jedná sa o 5 miestny systém s pokročilými technológiami, ktoré Drobo používa pre svoje entrerprise produkty. 5N2 je postavený s Drobo patentovanou technológiou BeyondRAID, aby sa vyrovnal náročným požiadavkám uloženia dát pripojených domácností, profesionálov z médií alebo malých firiem.

5N2 prichádza okrem iného s funkciami a črtami ako dve 1Gb ethernet porty, vylepšeným procesorom pre väčšiu rýchlosť a prietok dát, DroboDR- (Disaster Recovery) opätovné získanie dát po ich strate alebo nehode. Ďalej v sebe skrýva dvojnásobný boost oproti originálnemu 5N s povoleným spájaním portov. Záruka na 5N2 bude na 2 roky. Drobo 5N2 bude mať tiež sprístupnené firemné aplikácie pre prácu s vašimi súbormi- DroboApps.

5N2 je navrhnuté pre pripojené domovy a malé až stredné spoločnosti, ktoré hľadajú bezpečné a rozumné riešenie ukladania dát. Jedná sa už o siedmy nový produkt spoločnosti po tom, čo podstúpila zmenu manažmentu v roku 2015.

Iné zákaznícky zaujímavé charakteristiky sú napríklad vnútorný samostatný zdroj pre výpadky energie, možnosť expanzie akoukoľvek veľkosťou disku a jednoduchosť pri inštalovaní a práci s prístrojovým panelom.

Cache pamäť mSATA umožní rýchly prístup k často používaným dátam. 5N2 je tiež schopný mixovať a pracovať s akoukoľvek veľkosťou HDD a SSD.

Pre viac informácií kliknite sem.

Zdroj: TS

Pridať nový komentár
TOPlist