EN

Drobo prináša aplikáciu DroboPix do Android zariadení

 
Spoločnosť Drobo sa rozhodla potešiť svojich zákazníkov používajúcich zariadenia s OS Android, a aplikácia DroboPix je po novom dostupná na stiahnutie cez Google Play.

Spoločnosť Drobo, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom dátových úložísk pripojených k lokálnej LAN sieti, si pripravila na začiatok roku niečo pre zákazníkov využívajúcich zariadenia s operačným systémom Android. Včera bola oficiálne spustená aplikácia DroboPix pre Android, a využiť ju môžu všetci majitelia zariadení Drobo 5N a Drobo B810n.
 
 
DroboPix je súčasťou celku myDrobo, pomocou ktorého je možné bezproblémovo nahrávať fotografie a videá z mobilných zariadení na dátové úložisko. Verzia aplikácie pre iOS bola vydaná ešte v priebehu minulého roka, no vzhľadom na nespokojnosť Android používateľov sa začalo ihneď pracovať aj na verzii pre najpoužívanejší mobilný OS na svete. Dnes si teda môžu aj títo používatelia jednoducho uložiť obľúbené fotografie a videá na zariadenia Drobo 5N a B810n pokiaľ sú v dosahu lokálnej WiFi siete.
 
O bezpečný prenos údajov sa postará overenie geolokácie a využitie používateľovej WiFi siete. Tieto dve vrstvy bezpečnosti navyše šetria batériu v mobilnom zariadení a taktiež sa pri tom nespotrebujú žiadne mobilné dáta. Aplikácia je dostupná na bezplatné stiahnutie do Android a iOS zariadení.
 
Zdroj: TS
 
Pridať nový komentár
TOPlist