Dokázané! Život po smrti existuje

Nemeckí vedci priniesli jasný dôkaz o živote po smrti a odpovedali tak na jednu z najväčších otázok histórie ľudstva.

Ľudia majú od nepamäti strach zo smrti a z toho čo príde (resp. nepríde) po nej. Vedecká obec si nad týmto "lámala hlavu" dlhé roky, až doteraz. Rôzne náboženstvá hovoria o živote po smrti bežne. Smrť vysvetľujú ako prechod do iného stavu bytia. Telo zomiera a človek resp. duša pokračuje ďalej. Ide o kolobeh života, ktorý má podľa nich prinášať naberanie skúsenosti a duchovne rásť v každom novom živote. Život po smrti a aj reinkarnáciu si každý vysvetľuje po svojom. Nech je už váš názor akýkoľvek, nemeckí vedci prišli s dôkazmi. Dôkazy o živote po smrti si každý vysvetľuje po svojom a neraz sa o tom vedú veľké búrlivé diskusie. Pozrime sa však ako dopadlo vedecké dokazovanie na vzorke 944 dobrovoľníkov počas 4 rokov.

Tím psychológov a lekárov z Technickej Univerzity v Berlíne na konci augusta preukázal pomocou klinického sledovania, existenciu života po smrti. Na uvedenie dobrovoľníkov do stavu klinickej smrti bola použitá zmes liekov vrátane adrenalínu a di-metyl triptamínu určených k tomu, aby telo prežilo klinickú smrť a proces oživovania bez poškodenia. Telo dobrovoľníkov bolo následne uvedené do kómatického stavu ďalšou zmesou liekov, ktoré museli byť filtrované ozónom (nachádzajúcim sa v krvi každého dobrovoľníka) počas procesu oživovania, po 18 minútach klinickej smrti.

Duša opúšťajúca telo

Tím vedcov na čele s doktorom Bertholdom Ackermannom sledoval a následne zostavil svedectvá všetkých dobrovoľníkov. Všetci do jedného mali nejaké spomienky na obdobie v čase klinickej smrti. Zážitky sa rôznili no v podstate ich väčšina mala podobné. Najviac spoločných zážitkov bolo odlúčenie od tela, pocity levitácie, dokonalej harmónie a odpojenia sa, úplný pokoj, bezpečie, teplo a v neposlednom rade prítomnosť slovami ťažko popísateľného svetla. Zverejnenie výsledkov podľa vedcov rozvíri veľké diskusie. Dôležité je podotknúť aj fakt, že dobrovoľníci boli rôznych vierovyznaní zahrňujúc kresťanov, moslimov, židov, hinduistov a ateistov. Viera teda nemala žiaden vplyv na výsledky.

Podľa Ackermanna výsledky ovplyvnia mnoho ľudí, no zároveň je rád, že sa podarilo z pohľadu vedy odpovedať na jednu z najväčších otázok ľudského bytia. Na záver Ackermann dodal - "Áno, život po smrti existuje a vyzerá to tak, že to platí pre každého".

Zdroj: worldnewsdailyreport.com

Komentáre (50)
Čitateľ
Zahravaju sa s božími nástrojmi a sami sebe niečo dokázali, čo je už známe od začiatku...
ING
prepacte, toto myslite skutocne vazne?
Gee
Tieto neymzsli neber važne prosim ta...
Potrestaný pob…

Dva krát v živote som bol v bezvedomí (dopravné nehody) a roz v úplnej anestéze (operácia).
Našťastie tam nie je nič.
Vôbec nič.
Lebo inak mám po celý život až priveľmi bohaté sny (farebné, s lietaním, viacúrovňové a v mladosti
som dokonca vo sne úspešne vyriešil príklad z matematickej olympiády :)
Takže som rád, že po smrti ma čaká presne to, čo operačný systém po vypnutí počítača.
A podobne ako väčšina zahraničných výletov, vojenčina, či manželstvo - naozaj stačilo raz ...

good one
na konci sa zvykne dat nejake znamenie ako napr. "cink" aby som vedel kedy sa mam zacat smiat :) (ale aj tak dobre)
fajer
neviem načo nám bude život po smrti, bez peňazí, bez autá, bez rezňa, bez sexu....ja radšej zomriem na furt....
imro
hlupak materialisticky
milujem nevzdelancov
ubohe charaktery dute hlavy je mivás luto :) neveriaci pes
Gee
Každý má predsa právo na svoj názor - neurážaj za to ľudí, že nerozmýšľajú ako ty... niekde som počul: nesúď, lebo budeš súdený...
Jozko11
Rozpravas ako keby to si v tom zivote mal.
dobre organizo…
ty somar.. vsak aj potom si das rezen..len neviem ci budu mat varene zemiaky abo len tak s chlebom! hlavne neumieraj na furt..daj tomu sancu.. lol
Onieto
Neumieram na furt ale hlavne nech je rezen
Onieto
Neumieram hlavne nech su tam rezne
Lukáš Trmal
to jako jo no :D a nebo tam taky bude všecko :D
rd.leAf
hehe tak ty zijes kvoli reznu? :DDD
Sam
Všetkého sa dokážem vzdať. Až na ten rezeň.
Žiť sa oplatí,…
Rezeň si tam urobíš znovu, veď aj tá krava tam znovu bude...
elena laukova
Ktora??? ta co ho pripravi?????-lebo original rezen je z bravcoviny :D
Elena
´Mozno tam tie snicle budu a lepsie
Judy
Veľmi fajne si sa vyjadril.Súhlas.
Klaudia
..umrela som z Teba!..super! :-D
eastman
fake!!!!!!!! http://wafflesatnoon.com/scientists-prove-life-after-death/
mgrmgr
Niekto si spomenul na film Flatliners (Hraci so smrtou) ?
Tóno Lokavý
Každý kto mal tú možnosť nahliadnuť z nejakého dôvodu (úraz, ochorenie) "za oponu" to len potvrdí.
atrei
Ja som bol 5dni v kome. A nic... Ako ked vypnem pocitac.
pp
Koma neni klinicka smrt. Pocas klinickej smrti ti nepumpuje ani srdce a mozog nie je prekrvovany..
klaudia pohlodkova
Presne tak mas pravdu ys nevedia co maju robit a aj co vinasat v spravach alebo v novinach blbci
Prophet Maxim
Svým způsobem ... :) Pokud je reinkarnace součástí vývoje "duše", pak má logiku skutečnost, že člověk nemá pro posmrtný život důkazy. Má jen víru, což značí i pochybnost. Pokud by byl posmrtný život prokázaný a lidstvo by jej bralo jako fakt, nejspíše by mnozí vzdali hledání cesty a soustředili by se na pasivní čekání na další inkarnaci = zastavili by svůj vývoj. Nemít důkazy o posmrtném životě může být účelem. Je vlastně zcela jistě účelem, že byla duše omezena pouhými pěti smysly a omezeným vnímáním. Posun na nižší - živočišnou úroveň, dává duši možnost hledání.
Anka58
Súhlasím s Vaším názorom. Je logický.
Rudolf Bagar st.
A čim jste tak výjimečný z vaši logikou mimochodem v reálném životĕ? Pokud vím, tak je nám umožněno po kapkach davkovano poznání života. Není možno vstřepat na jednou do našich pozemských kebulich všechno to poznání nad přirozené ? Před 30 lety, kdyby někdo ukázal mobilní telefon, tak lide by ho za živa u pálili.Není každému dáno,aby to pochopil, musí se ještě jednou narodit.
Larry Quixote
clovek nema 5 zmyslov ale 6 . 6 ty zmysel je -vedomie a ked sa naucite vidiet aj tento zmysel ktory sa nazyva zmyslom jednoty nebudu vas viac zaujimat otazky a odpovede na to ci existuje zivot po zivote .vedomie vam na tuto otazku odpovie same lepsie povedane Vy sami si na to odpoviete,pretoze uz viete KTO STE....
Mares
z jednej strany máte pravdu, že sa zahrávajú s Božími nástrojmi, ale z druhej strany, veľa ludí neverí v Boha, ani v živote po smrti. A to už vôbec nie o nebe a pekle. Žijú si po svojom bez bariér. Takže ja to vidím pozitívne, aby veľa ľudí videli, že nebo je, ale je aj peklo a hlavne, že je Boh. Dúfam, že sa mnohí obrátia a začnú žiť v mieri a pokoji.
viera.lalakova…
existuje ja som mala klinicku smrt tak ze viem ocom pisem
Jojslavko@azet.sk
Áno sám som zažil pár situácií,dodnes mám problém ich pochopiť a hľadám spôsob ako sa dostať na opakovanie!
Simona
mal by im niekto povedať dobre známu ironickú vetu "dobré ánko mliečko priviezli" ja a moji rodinný príbuzný sme v kontakte s duchmi takže existuje či nie? to je fakt choré toto.
M1ch4l
seriozne?
Bird
Nie, pozri si datum :D
ychtyl
Až dnes je to seriózne... ☺☺☺
Stefan Raschmann
zdroj má uvedený dátum: August 29th, 2014 | by Barbara Johnson
Vaše Meňo

Pusti si do krvi ozón a veľmi rýchlo budeš vedieť, ako je to s tým životom po smrti :)))

SpQx
A ja som tu skoro začal písať komentár o tom, či som na topky SK :-D
Curuj
ty si pozri jeho dátum :D niečo tu nehrá...
Kower
no tu asi nepojde o 1. april kedze toto nieje uz novinka http://worldnewsdailyreport.com/german-scientists-prove-there-is-life-after-death/ tu je o tom clanok z minuleho roka ...
samjama
http://wafflesatnoon.com/scientists-prove-life-after-death/
M1ch4l
a pozri datum toho mojho komentara. Zahada :P
Bird
what :D si nepamätám, že by som tu čítal niečo také v septembri :D
M1ch4l
ja hej, ale bolo to velmi rychlo stiahnute :)
MQ
No je tam toho. . Mame tu nieco lepsie. Datum pri komentari od "M1ch4l" zas jasne dokazuje, ze je mozny aj zivot pred smrtou. A to sa doteraz nikomu nepodarilo! ;-) . Dobra praca redakcia, dnes vam to vyslo. ;-)
maria muchova
Nebola som v blizkosti smrti ,ale viem ze tu nie sme iba raz.ako to tvrdia isty bluznivci..Mala som perny zivot.Zacala som sa viac zaujimat o duchovny zivot.Citala som vela knih o zivote majstrov ako bol Lao c ,Budha ,a iny zvestovatelia Bozej lasky.rozmyslala som o zivote a v sne som dostala odpoved.raz som v sne videla velkeho cierneho bojovnika s kopijou a niekto mi hovoril To si ty. inokedy zasa indiansky saman.Moja posledna inkarnacia bola som polske dievca . Vedel som vsne koncentracny tabor na voziku nahadzane mrtve tela.Ten hlas mi povedal aukazal na mrtve mlade dievca To si ty.mala som sen aj o tom ze zijem v jaskyni a niekto prave priniesol zabite zviera.isli sme sa najest. Stretla som moje deti z minuleho zivota.Zda sa to nemozne ale vsetko je mozne.Niekedy nas posstretnu hrozne udalosti.Vsne som videla teku zemlianku ucupenu na kopci.do zeme vyhlbeny domcek.Vtom sne prisli nejaky zbojnici a zabili mi deti.mna nechali zit.velku bolest som prezivala vtom sne.bol to zivy sen.Pan Boh nas vzdy postavi tam kde sa mame nieco naucit.pri tom uceni zahynu aj ty ludia ktorym to nebolo treba.Ty su v dalsom zivote odmeneny krajsim bytim.no poviem Vam o tom mojom stretnuti s mojimi zabitymi detmi.Robila som na vysokej skole.mavali sme seminare kde boli pozvani pedagogovia zinej ceskej univerzity.Ked odisli ,velmi som sa rozplakala.nemohla som prestat plakat od stastia.velke stastie ma naplnio.Nevedela som preco?Prosila som Pana Jezisa o odpoved na tu udalost.Potom som v sne uvidela tu zemlianku a zbojnikov ako mi zabijaju deti.na tej skole som upratovala atie moje deti boli docenti avysoko postaveny ucitelia.Pan ich odmenil lebo iba ja som mala prezit bolest ony nie.tie moje stastne slzy .Vo svojom vnutri ,v duchu som ich spoznala.neverte tomu ze sme tu iba raz. Ako zijem tento zivot dalsi moj zivot bude odozva na moje terajsie skutky.co zasejem to zoznem.
OvocieDOjogobely
Prispevok z 29.8.2014 zverejneny 1. Aprila 2015, nieco natom bude!
Pridať nový komentár
TOPlist