Dohady: Ponúkne Huawei P11 zadný 40 MPx a predný 24 MPx fotoaparát?

, Autor: Martin Klokner

Na internete sa objavili dohady o tom, že plánovaný Huawei P11 ponúkne zadný, až 40 MPx a predný 24 MPx fotoaparát. Informáciu priniesol známy reportér Evan Blass na Twitteri.

Reportér vychádza z plagátov, ktoré pravdepodobne unikli jednej z marketingových agentúr, ktorá spolupracuje s Huawei. Podľa dohadov by sa mal telefón objaviť v najbližších mesiacoch. Ako sa však k materiálom dostal Blass je otázne. Pravdivosť informácii teda nemožno overiť.

Predpokladá sa, že Huawei P11 by sa mohol po vzore ostatných telefónov zo série „P“ objaviť už v prvej polovici budúceho roka.

Zdroj: AndroidAuthority

Kľúčové slová
Huawei
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Nechcem sa nikoho dotknúť, ale musí byť snád každému jasné, na akých zákazníkov táto spoločnosť mieri. Evidentne razia cestu "čím všetkého viac, tym lepší prístroj" a teda čím viac MPx, tým viac foťák. Chápem ale, že vela ludí nato aj skočí, pretože pre vačšinu je to jediný udaj rozhodujúci o celkovej kvalite konečného výstupu. Fotka o približných rozmeroch 7000 x 5800 bodov ale neprinesie nič extra navyše, okrem teda vačšej veľkosti. Radšej kvalitnejší snímač, ako vyššie rozlišenie, ale to sa tak pekne do papierov nepíše, čo už...

len ta doplnim... cim menej MPx tym kvalitnejsi obraz (pri rovnakej technologii)

Poslať nový komentár

TOPlist