Diablo 1 je dostupné na GOG.com

Veľa hráčov si pamätá legendárnu hru Diablo 1, ktorá sa považuje za zakladateľa hier žánru hack & slash. Blizzard svoje hry výlučne predáva vo svojom obchode, ale Diablo 1 tam chýba. Od včera ale nastala zmena. Diablo 1 sa dostal do predaja. V Blizzard shope ho ale nenájdete. Blizzard sa dohodol na spolupráci so spoločnosťou GOG  a tá ho už ponúka na predaj. Zatiaľ je v predaji len prvý diel a uvidí sa, či bude na GOGu dostupný aj datadisk Hellfire, v ktorom je dostupná veľmi obľúbená misia s kravami.

Na internet sa dostali aj informácie o tom, že na GOGu budú časom dostupné hry Warcraft 1 a 2. Tie rovnako ako Diablo 1 sa nenachádzajú v ponuke v Blizzard shopu.

Po fiasku s ohlásením mobilnej verzrie Diablo: Immortal, tak ide o veľmi dobrú správu zo sveta Diablo. Cena Diablo 1 na GOG je 9.9€.

Ďalšou príjemnou správou zo strany Blizardu, bolo oznámenie remaku hry Warcraft 3, ktorý bude niesť názov Warcraft 3: Reforged.

Zdroj: BLIZZARD

Komentáre (4)
Karolkm

Hellfire nikdy nebude na gog

Dunco2

Preco?
Ja by som bol najradsej keby sa na GOG objavilo aj Diablo 2+datac a Warcraft 3+datac. Nic viac tam od nich nepotrebujem. :)

A cena je 9.9USD, cize 8.89eur...aspon tak si matne pamatam, ze som to kupoval...

Michal Bajánek

D2 + datadisky su k dizpozicii pramo v Blizzard obchode. W3 sa hadam dockame coskoro.

Dunco2

viem, ze su tam, mam ich tam kupene, ale chcem aj DRM Free verziu.

Pridať nový komentár
TOPlist