DayZ konečne vychádza aj na XBOX

Po siedmich mesiacoch vývoja a ladenia v Game Preview programe práve vychádza plná verzia DayZ pre Xbox One.  

Namiesto tradičného lineárneho príbehu od tvorcov z Bohemia Interactive ponúka DayZ otvorený svet, v ktorom si hráči tvoria svoje vlastné unikátne príbehy. Keď sa na serveri stretne 60 hráčov, snažiacich sa o prežitie v otvorenom svete DayZ, môže vďaka kompletne neskriptovanej hrateľnosti vzniknúť celý rad scenárov. Každá nová hra v DayZ je iná, každý deň v DayZ prináša nový príbeh.

PRÍBEH NEKONČÍ – HRA SA DOČKÁ BEZPLATNÝCH VYLEPŠENÍ

Bohemia Interactive sľubuje v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch podporovať hru zadarmo dostupnými updatmi, ktoré prinesú nový obsah (zbrane a vozidlá), a rozšíria súčasné herné mechaniky.

V priebehu predchádzajúcich siedmich mesiacov si Game Preview verziu DayZ zahralo viac ako 500 000 hráčov na platforme XBOX. Najvýraznejšími úpravami v priebehu Game Preview prešlo ovládanie, správa inventára, ale aj celkový beh hry.

Vydanie verzie 1.0 pre Xbox One nadväzuje na vydanie plnej verzie pre PC z decembra roku 2018. Súčasná verzia DayZ beží na internej technológii Enfusion Engine od Bohemia Interactive, ktorá zvláda herné mechaniky, s ktorými si ostatné technológie bežne dostupné na trhu neporadia.

Digitálnu kópiu DayZ si majitelia Xbox One môžu zakúpiť priamo na Microsoft Store za 49,99 euro. PC verzia DayZ je dostupná na Steame a v priebehu roka 2019 dôjde aj k vydaniu PlayStation 4 verzie.

Komentáre (2)
Unreall

A prečo je v odkaze na FB použitý obrázok z Titanfall?

Ján Kisty

Dobrý deň,

vďaka za upozornenie, vôbec nevieme.

Pridať nový komentár
TOPlist