D-Link začína predávať kamery Omna 180

 
Spoločnosť D-Link včera oznámila, že nová kamera Omna 180 Cam HD je už v online predaji na stránke apple.com. Koncom mesiaca by mala byť k dispozícii už aj v predajniach Apple po celom svete.

Omna 180 Cam HD je prvou kamerou D-Link z rodiny Omna, ktorá je určená pre Apple HomeKit. Používateľom ponúka jednoduchý spôsob sledovania domácnosti a zaistí im tak väčší pokoj a bezpečnosť. Pridanie kamery Omna do systému Apple HomeKit umožňuje používateľom, aby sa viac nemuseli strachovať o svoj domov. Kamera podporuje aj pokročilé zabezpečovacie funkcie s end-to-end šifrovaním a autentizáciou medzi kamerou a zariadeniami iPhone a iPad.
 
 
Akonáhle kamera detekuje určitú aktivitu, používatelia dostanú na svoje mobilné zariadenie správu prostredníctvom aplikácie Apple Home. Pomocou tejto aplikácie je možné sledovať živý prenos z kamery Omna 180. Tá používateľom poskytuje 180-stupňový uhol záberu s technológiou pre korekciu skreslenia, čo umožní používateľom vidieť takmer všade a všetko.
 
Medzi ďalšie funkcie patrí dynamické streamovanie videa, obojsmerný prenos zvuku, nočné videnie, detekcia pohybu a lokálne nahrávanie videozáznamov na microSD kartu s kapacitou až do 128GB. Kamera Omna 180 sa na stránkach Apple predáva za cenu $199,95, čo je približne 188€.
 
Zdroj: TS
 
Pridať nový komentár
TOPlist