Cubot telefóny za neprekonateľné ceny!

Cubot je možno neznámy čínsky výrobca smartfónov, no na Slovensku sa teší čo raz väčšej a väčšej obľube. Vďačí tomu aj za pomerne nízke ceny telefónov. Jeho hlavným trhákom je smartfón Cubot X19. Nám sa podarilo otestovať zatiaľ odolný smartfón Cubot King Kong 3, ktorý dopadol v teste vynikajúco. Keď sa pozriete do portfólia Cubot nájdete tu zopár zaujímavých kúskov.

Začneme najobľúbenejším z nich. Cubot X19 za cenu 99 eur. Tento smartfón si môžete kúpiť v dvoch farebných prevedeniach - v čiernej a Twilight verzii. Musím povedať, že v Twilight vyzerá telefón naozaj skvelo. Telefón má 5,93" displej, 4GB RAM a 64GB vnútornej pamäti. X19 poháňa CPU Helio P23.

 

Ak ste fanúšikom veľkého displeja a telefón využívate na pozeranie filmov a hranie, môže vás zaujať Cubot Max 2 s 6.8" displejom, 4GB RAM a 64GB vnútornej pamäte. Telefón opäť poháňa CPU Helio P23 a identické sú aj farebné varianty - čierna a Twilight. Cena Mx 2 je 123 eur. Zaujímavosťou je, že je displej telefónu chránený odolným sklom Gorilla Glass 5.

Pri predstavovaní Cubot smartfónov nesmieme zabudnúť aj na odolné smartfóny, ktoré sa Cubot veľmi vydarili. Jedným z nich je už spomínaný King Kong 3, ktorý odolá snáď všetkému, ako ukázali aj naše testy.

King Kong 3 sa aktuálne predáva momentálne za 156 eur.

Super odolným telefónom je aj Cubot Quest. Tento smartfón s 5.5" displejom sa pýši hrúbkou len 8.8mm - ide tak o najtenší odolný smartfón na trhu. Displej je chránený odolným sklom Gorilla Glass 5 a telefón je samozrejme vode a prachu odolný. Cubot Quest nechce byť len odolným smartfónom ale smartfónom pre každodenné používanie - preto je vybavený napríklad aj NFC čipom a fotoaparátom Sony. Dostupný je v dvoch farbách a to čiernej a červeno čiernej, Cena tohto smartfónu je 135 eur.

 

Komentáre (4)
lil_b

Cuboty pouzivam uz vela rokov, mozem odporucit, za tie peniaze vela muziky

lithrai

Dostávajú tieto zariadenia nejaké aktualizácie, príp. nové verzie Androidu?

lil_b

Nikdy som od vyrobcu ota update nemal, ale vzdy som po case nahral custom rom. Kupoval som na gearbeste, bola aj zaruka a ked sa pokazil poslali novy.

greenn

mám x19 výborný telefón s poriadnou batériou cena výkon na jednotku. gearbest

Pridať nový komentár
TOPlist