Creative predstavuje produkty na CESe s podporou Amazon Alexa

Spoločnosť Creative na výstave CES predstavila viacero zaujímavých produktov, pričom jeden z nich je aj domáci reproduktor s Alexou.

Taktiež boli prezentované nové slúchadlá do uší Aurvana Trio a zvuková karta Sound BlasterX AE-5, ktorá bola ocenená v dvoch kategóriach CES 2018 za inovácie. Zatiaľ čo Creative Nova je definovaný ako prenosný Wi-Fi Multi-Room smart reproduktor, zaujme aj podsvietenými farbami. Výbavu dopĺňa podpora pre hlasového asistenta s funkciou Amazon Alexa s rozpoznávaním hlasu na diaľku.

Muvo Genie je prenosný vodeodolný Bluetooth reproduktor, ktorý má tiež podporu Amazon Alexa. Ďalší predstavený je Halo Genie, ide o prenosný Bluetooth reproduktor so svetelnými efektmi a hoci sa môže popisom zdať podobný ku Creative Nova, odlišnosti tu predsa len nájdeme. Pre úplnosť dodávame, že ponúka podsvietenie po obvode, vybrať sa dá z celého spektra RGB farieb.

Aurvana Trio sú hybridné slúchadlá do uší s troma meničmi a majú 10 mm menič. Sound BlasterX AE-5 je hráčsky DAC s PC slúchadlovým zosilňovačom a integrovaným RGB ovládačom. Ocenenie získal v dvoch kategóriách a to „Počítačový hardvér a komponenty” a „Počítačové príslušenstvo”.

Zdroj: prnewswire

Pridať nový komentár
TOPlist