Corsair predstavil nový zdroj, AiO vodné chladenie aj PC skrinku

, Autor: Martin Klokner

Spoločnosť Corsair predstavila na veľtrhu CES 2018 viacero zaujímavých produktov pre nadšencov – zdroj AX1600i, počítačovú skriňu Carbide Spec-Omega a vodné chladenie v podobe produktov H150i Pro a H115i Pro.

Novopredstavený napájací zdroj Corsair AX1600i ponúkne výkon až 1600W a to pri certifikácii 80 Plus Titanium (najvyššia možná pri zdrojoch, pozn. red.), potešia tranzistory Gallium Nitride (GaN) a tiež malý a kompaktný formát zdroja – 200 mm. Výhodou je tiež možnosť digitálne monitorovať a riadiť prevádzku pomocou softvéru Corsair Link. Cena zdroja je stanovená na 470 eur.

Predstavená bola aj počítačová skrinka Corsair Spec-Omega. Zaujme asymetrickým dizajnom, pričom ponúkne aj integrovaný LED podsvietený prúžok na prednom paneli. Vnútorné rozloženie ponúka množstvo úchytiek, otvorov a priechodiek s výberom bieleho, červeného alebo čierneho exteriéru. Cena skrinky je stanovená na 110 eur.

Výrobca predstavil aj nové All-in-One (AiO) vodné chladenia zo série Hydro. Spoločnosť uviedla hneď dva modely a to H150i Pro a H115i Pro. Vybavené sú RGB osvetlením, nízkou hlučnosťou chladiacich ventilátorov (AiO sú dodávané s ventilátormi Corsair ML) a veľkými radiátormi. Zatiaľ čo H150i Pro ponúka 360 mm radiátor, H115i Pro ponúka 240 mm. Cena za H150i je stanovená na 175 eur, H115i potom 145 eur.

Zdroj: PowerTechUp

Kľúčové slová
Corsair
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist