EN

Coca-Cola vyrobila pre milovníkov fotografií selfie fľašu

 
Novinku pre všetkých milovníkov selfie fotografií uviedli v Izraeli, a jedná sa o svetový unikát, keďže selfie fľaša sa kdekoľvek na trhu ešte nikdy neobjavila.

Ak si chcete vytvoriť selfie fotografiu a smädí vás pri tom, potom nesmie fľaša od Coca-Coly chýbať vo vašom vlastníctve. Nová fľaška od známej spoločnosti totiž používateľovi spraví selfie fotografiu pri každom jednom napití. Ak by ste však od fľašky čakali nejaké prelomové technológie, budete sklamaní.
 
 
Jedná sa o klasickú pollitrovú fľašku Coca-Coly, ku ktorej je na spodnej strane upevnený fotoaparát. Ten automaticky vytvorí snímku, ak je naklonený aspoň o 70 stupňov. Priložený fotoaparát je vybavený aj USB portom, pomocou ktorého môžu majitelia týchto fľašiek bez problémov prenášať vytvorené fotografie do počítača. Nechýba ani možnosť nahrávania fotografií priamo na sociálne siete, akými sú napríklad Facebook, Snapchat alebo Instagram.
 
Je však veľmi nepravdepodobné, že v blízkej budúcnosti začnete stretávať množstvo ľudí, ktorí pózujú so selfie fľaškou Coca-Coly. Selfie fľaša bola vytvorená reklamnou agentúrou Gefen Team pre akciu Coca-Cola Summer Love v Izraeli. Do masovej výroby by sa v dohľadnom čase dostať nemala.
 
Zdroj: engadget
 
Komentáre (2)
jaty
Nieco pre nasho premiera...
alinka
Nie pre milovnikov fotografii, ale pre selfofilikov, ci selfopatov. Nabuduce take nieco isto uvitaju aj na wc papieri....
Pridať nový komentár
TOPlist