Čo všetko prináša digitálny operátor Radosť?

Pozrime sa, čo ponúka nový digitálny operátor Radosť, ktorý patrí pod spoločnosť O2. Na slovenský telekomunikačný trh vstúpil nedávno.

Okrem jednoduchosti je operátor plne digitálny, keďže je dostupný v appke v telefóne a platby za ňu sú možné len cez platobnú kartu. Operátor funguje v sieti O2 s 97% pokrytím 4G siete. Hlavnou líniou kreatívneho konceptu je radostná emócia, ktorého základom je remake pôvodnej piesne „Zahoď starosti“.

Pripomeňme, že digitálny operátor má v ponuke tri programy, pričom každý z nich sa automaticky obnovuje. Malá Radosť stojí 5 eur, pričom obsahuje 2GB dát a 100 SMS/MMS alebo volaní, Veľká Radosť stojí 10 eur, obsahuje 8GB dát a 200 SMS/MMS alebo volaní a Nekonečná Radosť prináša nekonečné dáta, volania aj SMS a MMS a za cenu 20 eur. Všetky paušály sa obnovujú každých 30 dní.

Možné je takisto navýšiť dáta, operátor ponúka 1GB za 2 eurá, pričom po desiatich dobitiach zákazník dostane odmenu vo forme neobmedzených dát do konca obdobia. Všetko pritom prebieha cez aplikáciu, ktorá je dostupná pre Apple iOS a Android.

Na jej aktiváciu si treba pripraviť občiansky preukaz, email a adresu na ktorú O2 pošle SIM kartu. Potom treba už len počkať na SIM kartu v schránke, ktorej číslo zadá zákazník do appky. Operátor takisto uvádza akciu: prvých 7 dní zadarmo paušál Nekonečná Radosť. Pripomeňme však, že jeden zákazník môže vlastniť iba jednu SIM kartu.

Zdroj: O2

Pridať nový komentár
TOPlist