Čo sa dozvieme z odtajnených dokumentov o UFO?

Americké spravodajské agentúry musia odtajniť dokumenty týkajúce sa fenoménu UFO.

Počas mesiaca jún, musia doručiť americké spravodajské agentúry správu Kongresu, ktorá sa venuje neidentifikovateľným lietajúcim objektom (UFO, prípadne UAP). Táto správa patrí medzi najočakávanejšie správy v tomto roku, nakoľko má odtajniť všetku dokumentáciu, ktorá sa venuje spomínanému fenoménu. Zverejnené majú byť všetky informácie, ktoré zahŕňajú: satelitné, signálové a ľudské údaje (presnejšie svedectvá). Ku samotnému odhaleniu by malo prísť už tento mesiac (jún) a táto veľmi očakávaná správa má byť verejne dostupná, aby si ju mohol ktokoľvek prečítať.

Kedysi patrila téma UFO medzi hlavný prúd v konšpiračných teóriách (v súčasnosti štafetu prebralo očkovanie), no teraz by mal prísť bod zlomu, kedy sa z tohto fenoménu stane legitímna téma. O samotné oživenie spomínanej témy sa postaral hlavne denník The New York Times, ktorý v roku 2017 zverejnil uniknuté zábery neobvykle tvarovaného lietajúceho objektu, ktorý sa pohyboval veľmi rýchlo. Záujem verejnosti týmto záberom podporil aj samotný Pentagon, ktorý potvrdil ich pravosť.

Bohužiaľ, nemôžme veľa očakávať od tejto správy, pretože je veľmi pravdepodobné, že  potvrdí kontakt s mimozemšťanmi, či nebodaj prípadnú spoluprácu s nimi. Skôr si budeme musieť počkať na ďalšie správy a dokumenty, venujúce sa tomuto stále záhadnému fenoménu a len veriť, že sa raz dozvieme kde je skutočne pravda.

Zdroj: IFLScience, Amazon,

Komentáre (4)
Martin

Presne tak ako ste spomenuli, nebude mozne ocakavat nic dychberuce. Ucelovo upravena dokumentacia, resp. neuplne dodanie dokumentacie.

Rasto

Nesuhlasi s tym co si napisal. Uz len z doterajsich vyjadreni je jasne vycitat ze problematika UFO sa pohla neuveriteln dopredu. Ako? Oficialne stanovisko Pentagonu je totiz take ze objekty zachytene na radaroch, termokamerach, videach a fotografiach nepatri do arzenalu US.

Co z toho vyplyva? Ze je to z Ruska? Z Ciny? Zamyslime sa ... tieto pozorovania neidentifikovatelnych objektov su zaznamenavane od zaciatku 50tych rokov. KTO? Kto mal tuto techologiu 70 Rokov dozadu? Kto vedel prekonavat supersonic rychlost bez ,,sonickeho tresku"? kto vedel prekonat zatazenie niekedy az v stovkach ,,G"? Kto ma stroje ktore nemaju ziadne kridla, ziadne rotory, ziadne viditelne znamky pohonu. Kto?

Nevieme to spravit ani teraz ... nie to este 70 rokov dozadu. Bud je to niekto mimo tejto planety alebo je tu este ina dimenzia ktorej este ani nerozumieme.

Tomáš 123

ale napísané je to nejako divne, nemá tam byť ešte zápor napr. NEpravdepodobné, alebo NIE je veľmi pravdepodobné? :
Bohužiaľ, nemôžme veľa očakávať od tejto správy, pretože je veľmi pravdepodobné, že potvrdí kontakt s mimozemšťanmi, či nebodaj prípadnú spoluprácu s nimi.

Erik Šípoš

Hej, hej pravda, nepravdepodobné moja chyba :)

Pridať nový komentár
TOPlist