Bude Moto X Force prvým nerozbitným smartfónom?

 
Asi každý z nás má svoje nepríjemné skúsenosti z krehkosťou moderných mobilných telefónov. Stačí malá nepozornosť, drahý smartfón má popraskaný displej a výmena sa môže vyšplhať na niekoľko desiatok eur. Model Moto X Force sľubuje ukončiť túto nočnú moru.

Motorola sa rozhodla vyrobiť prvý smartfón, ktorého displej by mal byť odolný voči nárazom. Odvážne tvrdenie, ktoré by mnohí chceli otestovať, no ak sa ukáže jeho pravdivosť, potom má Motorola v rukách silný nástroj.
 
 
Samozrejme jedinou zaujímavosťou o smartfóne nie je iba odolnosť voči nárazom. Disponovať by mal 5,4” QHD AMOLED displejom poskytujúcim dostatočnú veľkosť na akú sme zvyknutí pri súčasnom trende a zároveň vysoké rozlíšenie. Poháňaný bude 8-jadrovým procesorom Snapdragon 810 a 3GB operačnej pamäte RAM. Očarení by mohli byť aj milovníci fotografovania, 21Mpix zadná kamera sľubuje kvalitné fotky, ktoré sa dajú uložiť na 32GB alebo 64GB vstavané úložisko. Tento priestor je možné ešte navýšiť microSD kartami až do veľkosti 2TB.
 
Motorola ponúka svojim zákazníkom vybrať si materiál telefónu, na výber máte možnosti ako koža alebo balistický nylon, taktiež si môžete vybrať farbu hliníkového rámu. Ak sa vám tento model zapáčil, v predaji bude dostupný od polovice novembra, no nebude to lacný telefón. Za 32GB verziu si pripravte okolo 700€, 64GB verzia by mala stáť od 745€.
 
Zdroj: techradar
 
Komentáre (2)
CoSiYak?
Ako Mpix? slubuju kvalitné fotky? ešte pochopim keby tam bolo že iba 4Mpix cize mensia hustota pri rovnakej technologii zaručí menší šum ale takto?
adam102
Velmi suhlasim s tvrdenim, ze Mpx radsej menej ako zbytocne vela, ale v poslednej dobre to uz tak neriesim. Vid. Lumia 1020, 1520. Skor ako sum je vacsi problem maly dynamicky rozsah. Vlastnim telefon so 6,7 Mpx a pri fotkach otvornej krajiny je to proste malo, vidiet tam nedostatocne rozlisenie.
Pridať nový komentár
TOPlist