EN

Blizzard chystá StarCraft: Remastered už toto leto

Populárna real-time stratégia z roku 1998 sa dočká HD remastru. Cez víkend to potvrdil Blizzard.

StarCraft: Remastered ponúkne celkovú grafickú generálku originálneho StarCraftu a StarCraft: Brood War expanzie s podporou širokouhlého UHD obrazu do 4K rozlíšenia. Tiež pridajú nové ilustrácie na vylepšenie príbehu v kampani, pokročilý matchmaking, plnú konektivitu do hráčskej siete Blizzardu, ukladanie na cloud, vlastné mapy, replaye, podporu ôsmich nových jazykov a viac.

Puristi by sa nemali báť, keďže Blizzard sa vyjadril, že gameplay a vyváženosť boli precízne zachované a zážitok z hry bude pre veteránov identický.

Ako prípravu pre StarCraft: Remastered, Blizzard vydá tento týždeň update pre StarCraft: Brood War na verziu 1.18. Okrem tradičných bug-fixov tento update ponúkne aj možnosť preprogramovania tlačidiel, pridá pozorovací mód a moderné anti-cheaterské opatrenia. Vylepší tiež kompatibilitu s Windowsom 7 a novšími systémami.

StarCraft: Remastered sa vyvíja pre Windows PC a Mac s predbežným dátumom vydania niekedy v priebehu tohto leta. Cenu a bližšie informácie sa dozvieme v priebehu nasledujúcich mesiacov.

Zdroj: techspot

Komentáre (1)
karolkm
mohli by urobit remasterovanu verziu diablo 2
Pridať nový komentár
TOPlist