Black Friday v podaní Gearbest...

, Autor: Lukáš Lancz

Aj na tohto ročný Black Friday si Gearbest pre nás všetkých pripravil skvelé zľavy.

Black Friday bude trvať na stránkach Gearbestu až do 27.11. Následne nás čaká obľúbený Cyber Monday, ktorý potrvá až do 4.12.

Ak by ste si radi kúpili niektoré veci s výraznými zľavami odporúčame Vám sledovať túto stránku, na ktorej sa každý deň menia produkty v najväčšej zľave.

Na tejto stránke rovnako nájdete hry (šťastný žreb, hra, či šťastné vrece resp.mačka vo vreci. Čo budete mať vo vreci zistíte až doma :) ) kde môžete skúsiť svoje šťastie a vyhrať, či získať zaujímavé produkty za nízke ceny.

Z aktuálnej ponuky zaujímavých produktov vyberáme:

Wifi zosilovač Xiaomi Mi 300M, ktorý si môžete teraz kúpiť za 6,83.

Fitness náramok Lenovo HW01, ktorý si môžete kúpiť za 18,83€. Kapacita batérie je 85mAh a plne nabitá udrží náramok fungujúci v stand by režime 7 dní. 0,91 palcpvý dotykový OLED displej ponúka rozlíšenie 128 x 32 pixelov. Náramok ponúka viaceré funkcie medzi ktoré patria: meranie pulzu, sledovanie spánku a športových aktivít.

Zaujímavým produktom v akcii s kupónom je baterka od Xiaomi, ktorá je zároveň powerbankou. Pekna, priam logická myšlienka, ktorú Xiaomi, tak ako zvyčajne zvládla vo vyladenej podobe. Xiaomi LED 240Lm Minimalist Portable Flashlight v bielom prevedení ponúka kapacitu batérie 3350 mAh. S najasnejším stupňom osvetlenia s 11 nastaviteľných intenzít môžete baterkou svietiť viac než 3 a pol hodiny. S kupónom XMILED je baterka v akciovom výpredaji len za necelých 17€.

Ak neveríte inteligentným vysávačom a radšej si poumývate podlahu sami, možno oceníte elektrický mop Xiaomi, ktorý si môžete kúpiť za 90 

Neradi umývate okná? Aj pre vás máme riešenie. AlfawiseS60 poumýva okná za vás. Tento pomocník môže byť váš za 125 € českého skladu (ak si produkt objednáte z Číny, zaplatíte zaň iba 94€). Rýchlosť umývania okien je približne 4 minúty na jeden meter štvorcový. Batéria s kapacitou 650 mAh sa nabíja približne 1 hodinku.

Ako funguje si môžete pozrieť v nasledujúcej videorecenzii.

Inzercia

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist