Black Friday Super Vypredaj: Windows 10 môžete získať ako darček zdarma, až polovičná zľava na ďalší kancelársky softvér

Viete, že s blížiacim sa Black Friday výpredajom si môžete urobiť super Black Friday na GoDeal24.com? Jedna z najväčších ponúk tohto roka beží iba počas super výpredaja Black Friday a vy máte šancu si ju uplatniť už dnes. Zažite pocit nadľudskosti s našou dohodou „Kúpte si 1 a získate 1 zdarma“. Ak to nestačí, ponúkame tiež paušálnu 50% zľavu pre Windows 10 a paušálnu 55% zľavu pre ďalší softvér spoločnosti Microsoft v predaji.Ponuka "Kúpte si 1 a získajte 1 zdarma"

Najdiskutovanejšia a najžiadanejšia ponuka poskytuje Windows 10 úplne zadarmo! No nezbláznili sme sa a čítate to dobre. Počas superpredaja Black Friday na GoDeal24.com rozdávame Windows 10 zadarmo, keď si zakúpite MS OFFICE ako súčasť našej ponuky nákupu 1 a 1 zadarmo. Aký to môže byť pocit, keď bude váš počítač fičať v najlepšom systéme Windows s Windows 10 jednoduchým získaním profesionálneho balíka softvéru od spoločnosti Microsoft?

Vyberte si z kombinácie „Kúpte 1 a získajte 1 zdarma“ nižšie.


Paušálna 50% zľava na Windows 10

Ak chcete iba upgradovať na Windows 10, potom vás pokryje aj superpredaj Black Friday na GoDeal24.com. Získajte paušálnu 50% zľavu na naše už zľavnené sadzby licenčných kľúčov pre Windows 10.

Vyberte si z ponúk uvedených nižšie s kódom kupónu: EGD50


Paušálna 55% zľava na všetko ostatné

Počas superpredaja Black Friday na GoDeal24.com hrajú super ponuky vo váš prospech. Získajte paušálnu 55% zľavu na položky uvedené nižšie s kódom kupónu: EGD55


Nečakajte príliš dlho, kým získate vyššie uvedené úžasné ponuky, pretože vzhľadom na veľmi vysoký dopyt si nie sme istí, do kedy budeme mať zásoby. Objednajte si radšej hneď, kým bude vaša požadovaná akcia ešte na sklade, aby ste sa neskôr nesklamali, že vám tieto ponuky chýbajú.

Kto sme?

GoDeal24.com je globálna webová stránka, ktorá predáva originálne hry a softvérové licenčné kľúče klientom z každej časti sveta. Poskytujeme nepretržitú podporu spolu so skvelými ponukami pre všetky naše rady softvérových kľúčov. Pri nákupe na GoDeal24.com si môžete byť istí, že budete obchodovať s dôveryhodnou značkou, ktorá predáva iba originálne softvérové licenčné kľúče.

Máte otázky? Potrebujete pomoc?

Kontaktujte nás kedykoľvek pred alebo po objednaní u nás. Ak nás chcete kontaktovať, jednoducho napíšte e-mail na adresu service@godeal24.com a náš tím zákazníckej podpory sa o vašu požiadavku postará čo najskôr.

 

Pridať nový komentár
TOPlist