Black Friday na internetovom obchode TomTop

, Autor: Lukáš Lancz

Zľavy na Black Friday vidieť na každom rohu. Výnimkou nie je ani čínsky internetový obchod TopTom, ktorý pripravil zaujímavé ceny pre mobilné príslušenstvo. Zaujať chcú hlavne tých, ktorí si chcú nahrať svoj výlet v teréne, ideálne so stabilizátorom.

 

Z mobilného príslušenstva vyberáme:

Akčnú kameru Insta 360 ONE, ktorá dokáže nahrávať videá v 4K rozlíšení a 360 stupňoch. Kameru je možné pripojiť k telefónu, ako samostatné zariadenie, či ju držať v ruke alebo ju prichytiť pomocou príslušenstva.

So zľavovým kupónom INSTA269 môže byť kamera vaša za 231€.

Hľadáte stabilizačný držiak tzv. Gimbal pre svoj telefón, či kameru? Z ponuky vyberáme FeiyuTech SPG, ktorý si môžete kúpiť so zľavovým kupónom FYSPG111 za 96€. K držiaku dostanete aj praktický obal.

Od rovnakej firmy FeiyuTech je v ponuke aj Gimbal Vimble a SPG c (o niečo staršia vezria predošle predstaveného modelu SPG). Cena týchto gimbalov sa pohybuje na úrovni 85€ (Vimble s kódom HPVIMB99) resp. 83€ (SPG s kódom FYSPG97)

 

Aby ste mali s čím využiť gimbal, tomtop zaradil do ponuky smartfón Ulefone MIX, ktorý ponúka bezrámikový displej, duálny fotoaparát, 4GB RAM a 64GB ROM. Displej telefónu má rozlíšenie 1280x720 pixelov a procesor MTK6750T Octa-core 64-bit, ktorým je vybavený je taktovaný na 1.5GHz. Batéria telefónu má kapacitu 3300mAh. Nainštalovaným operačným systémom je Android 7.0. To všetko za cenu 111 € (akcia platí pre obmedzený počet kusov).

V nasledujúcej videorecenzii chvália jeho dizajn ako pekný a kompaktný. Displej podľa hodnotenia vo videu "vôbec nevyzerá zlé" a pozorovacie uhly sú na túto triedu telefónov v poriadku. Medzi ďalšie pozitíva patrí hladký a rýchly beh 3D hier, presnosť senzora odtlačkov prstov, rýchlosť gyroskopického a kompas senzora a relatívne dobrý zvuk zo slúchadiel.

Inzercia

Kľúčové slová
TomTop
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Ej, ten Gimbal by sa mi zisiel. Ta cena je dost dobra uz.

Poslať nový komentár

TOPlist