Bitcoinová horúčka nekončí - mena prekonala 10 000 USD!

, Autor: Ján Kisty

Virtuálna horúčka nekončí. Bitcoin prekonal rekordnú hranicu 10 000 amerických dolárov za jeden BTC.
Ozývali sa už rôzni analytici, takmer nikto si ale nedovolil pred pár mesiacmi predvídať, že Bitcoin prekoná hranicu 10 000 USD ešte tento rok. V septembri pritom dosiahol iba 5000 USD. Súčasná trhová hodnota Bitcoinov je neuveriteľných 168 miliárd amerických dolárov. Bitcoin tak nepoškodila čínska regulácia a zatvorenie jednej z najväčších búrz a ani to, že ďalšie krajiny chcú zablokovať virtuálne meny. Bitcoin až na určité prepady, rastie pernamentne.
Známy manažér Michael Novogratz už skôr avizoval, že mena dosiahla 10 000 dolárov. Teraz vraví, že cena može porásť až na 40 000 USD. Taktiež si myslí, že Ethereum, známe ako ETH porastie ešte trojnásobne.

Zdroj: techspot

 

 

Kľúčové slová
Bitcoin, Bitcoin mining
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Rastie a bude rásť je to virtuálny kolotoč, no môže padnúť k hodnote rovnej nula, čo by baníkov ktorý ju ťažia nepotešilo, kto nakoniec bude stáť na vrchole tejto hry je jasné už dnes a to výrobcovia náradia na ťažbu "zlata"....NVIDIA , AMD a nepochybne výrobcovia energie. V každom prípade je to skutočný Klondike ak sa včas zamení bezcenný šrot za skutočné gold, alebo že by vlastníci zlatej tehly predsa len neodolali a vymenili ju za jeden virtuál? :-)

Na vrchole stoja a vzdy budu stat hlavne crypto-zmenarne, ktore si z kazdej tranzakcie uctuju percenta. Zlata bana. V kazdom pripade to ludom, co na tom zarobia, prajem. Treba na to mat odvahu.

Nekonciaci podvod! Napr. tak ako kedysi s tulipanova horucka. Ludska hlupost a naivita. Chytraci sa nabalia a ty ostatny ... Nac opakovat tie iste chyby?

Poslať nový komentár

TOPlist