Bioshock: The Collection oficiálne potvrdené

Kolekcia Bioshock, Bioshock 2 a Bioshock Infinite prichádza. Oficiálne to potvrdil vydavateľ 2K na blogu...

Po mnohých náznakoch, je príchod Bioshock: The Collection oficiálne potvrdený. V našom regióne bude kolekcia dostupná 16. septembra 2016 pre next gen konzoly a PC za cenu 49,95 €. V Severnej Amerike, trochu skôr, už 13. septembra a v Austrálii 15. septembra. The Collection pozostáva z Bioshock titulov vizuálne prerobených do 1080p, ktoré majú vyzerať "úchvatne ako nikdy predtým". Bioshock Infinite nebol vizuálne prerobený na PC, nakoľko už spĺňa tento štandard.

Súčasťou budú tiež všetky singleplayer DLCs, bez multiplayer verzie Bioshock 2. Čerešničkou na torte je video séria s komentármi od Kena Levina "Director's Commentary: Imagining BioShock" prinášajúca informácie zo zákulisia originálnych hier. 

O vývoj novinky sa stará herné štúdio Blind Squirrel Games, ktoré sa podieľalo aj na vývoji Bioshock InfiniteEvolve, Borderlands 2 a Xcom: Enemy Unknown. To najlepšie na koniec, ak vlastníte Bioshock alebo Bioshock 2, dostanete príslušnú "remastered" verziu zadarmo!

Ak máte záujem o Bioshock tituly, na Steam je v aktuálne prebiehajúcom letnom výpredaji dostupný triple pack za vynikajúcich 10,51 €.

Zdroj: 2K Blog

novinky a recenzie hier na PC.sk podporuje hardvérovo Gigabyte

Komentáre (1)
hurkov
...aby to skor nebol downgrade, ako je dnes modou...., resp lowzole to nezvladaju ani 720 p ,poriadne.. textury ,grafika, fyzika ..
Pridať nový komentár
TOPlist