EN

Bezrámikový smartfón s 5 kamerami za 43 eur!

Komentáre (7)
mardzi

Doporucujem pozret videa na YT kde zistite ze je to riadny srot aj za tie peniaze.

Tronic

5 kamier z toho 3 budú fejk jak to pri týchto čínskych smartphonoch do 50€ je zvykom

Moje meno

Nemá ani satelitné spojenie, holografický display a vodotrysk s teplou vodou :(
Šmejd !
Smutné je len to, že Slováci by ho nedokázali vyrobiť ani keby sa posrali dohromady - bás aj aj so Štefánikom, Dubčekom a Beňovským :(
Akurát tak poskladať a dodrbať.
Aj Tesla Piešťany - ktorá aspoň dokázala ulepiť predpotopný mikroprocesor, MHB 8080 (8bit, cca 0,002 GHz, 1 jadierko) či DRAM pamäte MHB4116 (0,000016 Gbit) s kapacitou jednej miliontiny dnešných čipov - fachčila za bdelých a ostražitých komančov len vďaka imperialistickej výrobnej linke Toshiba a topológiám Intel a Mostek.
Aj keď sú tri kamery možno naozaj fake - keby sa uzavreli hranice (napr. skrz skutočnú pandémiu) - tak taký mobil môžeme akurát tak vystavovať v Modrom Kostolíku ako relikviu a klaňať sa k nej.
Ale zato na zlodejinu môžeme naozaj urobiť univerzitu, ktorá by razom zatienila Oxford, Cambridge, MIT, Yale, Harvard - teda, keby sa konečne poriadne rozospievali všetci, ktorých poslednou dobou pozatýkala NAKA.
Problém je, že potom by zmizli všetci politici, takže ministri by sa museli určovať lósovaním a do funkcií by ich museli uvádzať zložky činné v trestnom konaní donucovacími prostriedkami.
Takže už len dúfať že Tachyum Prodigy to napraví a vyrábať ho bude 1nm litografiou klub zaslúžilých dôchodcov na slalaši v Zázrivej ;)

Lukáš Lancz

Telefon som kupil aj ja takze bude recenzia

Erik Šípoš

Som naň zvedavý, ako pozerám max len 3G siete podporuje a čítačka odtlačkov prstov pod displejom, bohvie ako bude spoľahlivá...a

Lukáš Lancz

Uvidime :)

Kakoo

Bez 4G a možno aj bez podpory google aplikácií je nepoužiteľný.

Pridať nový komentár
TOPlist