Bezrámikové telefóny za skvelé ceny

Jasnými kráľmi medzi bezrámikovými telefónmi sú v súčasnosti iPhone X a Xiaomi Mi Mix/Mix2. "Problémom" je, že cenovka týchto telefónov začína na približne 500 eurách a končí na astronomickej sume 1200 eur za 64GB verziu iPhone X.
Nie každý z nás je však ochotný investovať do telefónu také sumy. Existuje však iná alternatíva? Rozhodne áno a nemusíte pritom minúť doslova „majland“ za telefón. Našli sme pre vás 6 telefónov, ktoré jednoznačne zaujmú dizajnom a svojou cenovkou.
 
Ak sa vám páči dizajn posledných Samsungov, zaujme vás Elephone S8. Svojím názvom naznačuje, čo môžete od telefónu očakávať. Takmer bezrámikový displej avšak bez zaoblených strán. Home tlačidlo je takmer identické ako poznáme práve u Samsung zariadení. Elephone S8 ohromí svojimi špecifikáciami: 6" displej s 2K rozlíšením (2560x1440 pixelov) a ochranou Gorilla Glass, Android 7.1, 21MP fotoaparát, 4GB RAM a 64GB ROM vnútornej pamäte. S8 poháňa procesor Helio X25 a o dlhú výdrž sa postará batéria o veľkosti 4000mAh. To všetko iba za 201 eur.
 
 
BluBoo S1 sme si už u nás predstavili a jeho recenziu si môžete prečítať tu. Procesor Helio P25 dopĺňa 4GB RAM a 64GB vnútornej pamäte. Skener odtlačkov sa nachádza v prednej strane a výbavu telefónu dopĺňa duálny fotoaparát a Androidom 7.0. 
BluBoo S1 si môžete teraz kúpiť za 148 eur z Anglického skladu. Určite sa tak vyhnete plateniu ďalších poplatkov.
 
 
 
Za neuveriteľných 92 eur si môžete kúpiť u nás úplne neznámu značku Leagoo. Telefón Kiicca Mix vám ponúkne displej z dielne SHARP, 3GB RAM, 32GB vnútornej pamäte, či duálny fotoaparát v konfigurácii 13+2 MP. Kicca Mix príde s Androidom 7.0 a procesorom MTK6750T. Ten je o niečo slabší ako procesor Helio P25 u BluBoo S1, no na bežnú prácu by mal byť úplne dostačujúci. 
 
 
 
UMIDIGI S2 si poľahky pomýlite so Samsungom S8 - telefón ponúka minimálne rámiky, ktoré pôsobia dojmom zahnutého displeja. Veľkosť displeja je 6" s pomerom strán 18:9. S cenovkou 167 eur vám rozhodne nespraví dieru do peňaženky. Procesor Helio P20 je doplnený o 4GB RAM a 64GB vnútornej pamäte. O dostatočnú "šťavu" a výdrž sa postará batéria o veľkosti 5100mAh.
S2 ponúka celokovové telo a duálny fotoaparát s 13+5MP špecifikáciou.
 
 
 
Od rovnakého výrobcu vám predstavíme ešte jeden telefón. UMIDIGI Crystal s podporou LTE sietí. Telefón má len minimálne okraje po boku displeja a vyzerá naozaj zaujímavo. Špeciálna technológia výroby umožnila schovať predný reproduktor, svetelný senzor aj mikrofón a tým pádom nenarúšajú prednú stranu.
 
 
 
Ak vás náhodou nezaujal ani jeden z týchto telefónov, máme tu pre vás pripravovanú novinku z dielne Vernee.
Telefón s názvom Mix 2 vám za 159 eur ponúkne 6" displej s 2K rozlíšením (v tomto prípade 2160x1080 pixelov), Android 7.0 a osem jadrový procesor MTK 6757. Prednú 8MP kameru dopĺňa duálny fotoaparát v zadnej časti v konfigurácii 13+5MP. Kapacita batérie je u tohto telefónu 4200mAh.
 
 
Zdroj: Inzercia
Pridať nový komentár
TOPlist