Be quiet! uvádza nové chladiče Dark Rock 4 a 4 Pro

, Autor: Martin Klokner

Spoločnosť Be quiet! predstavila nové vzduchové chladiče – Dark Rock 4 a Dark Rock Pro 4. Verzia Pro má byť najvyšší model z ponuky výrobcu v jej segmente.

Hoci sa podľa názvu môže zdať, že ide o podobné chladiče, nie je to tak. Ide totiž o odlišné modely. Zatiaľ čo Dark Rock Pro 4 je dvojvežový chladič, Dark Rock 4 je vybavený jediným, ale hustým hliníkovým rebrovaním. Pro verzia má sedem heatpipe z ocele s hrúbkou 6 mm, ktoré prechádzajú dvomi vežami.

Vonkajší ventilátor je typu pull-push, ide o 120 mm SilentWings 3. Ventilátor uprostred veže je o niečo väčší a ide o model SilentWings 135 mm. Dark Rock Pro 4 je navrhnutý tak, aby zvládol tepelné zaťaženie až do 250W. Dostupnosť zatiaľ nie je známa, očakáva sa však, že bude k dispozícii v priebehu druhého štvrťroka 2018.

Menší model, Dark Rock 4 má jednovežovitú konštrukciu so šiestimi heat pipe (hrúbka 6 mm je zachovaná). Chladič je vybavený s ventilátorom SilentWings 135 mm. The Dark Rock 4 dokáže spracovať o niečo nižšie zaťaženie (v porovnaní s Pro modelom, pozn. red.), jeho maximum je 200W TDP. Aj pri tomto chladiči platí, že bude dostupný v priebehu druhého štvrťroka 2018.

Zdroj: PowerTechUp

Kľúčové slová
be quiet!
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Be quiet! uvádza nové chladiče Dark Rock 4 a 4 Pro

Spoločnosť Be quiet! predstavila nové vzduchové chladiče – Dark Rock Pro 4 a Dark Rock Pro 4 Pro.

Niekde bude podla mna pro navyse.

Opravene. Mali sme, samozrejme, na mysli "Spoločnosť Be quiet! predstavila nové vzduchové chladiče – Dark Rock 4 a Dark Rock Pro 4." :)

Poslať nový komentár

TOPlist