Be Quiet! rozširuje portfólio, pribudla skrinka Pure Base 600

 
Spoločnosť Be Quiet! včera uviedla na trh ďalšiu novinku v podobe ATX počítačovej skrinky s označením Pure Base 600.

Nová skrinka Pure Base 600 bola navrhnutá a vyvíjaná v Nemecku, a výsledkom je dokonalosť v perfektnom dizajne s tichým chladením. Cieľom spoločnosti Be Quiet! bolo vyrobiť kvalitnú skrinku, ktorá dokáže ponúknuť vysoký výkon a takisto aj bezkonkurenčné chladenie. O to sa postará dvojica ventilátorov Pure Wings 2. Používateľ má možnosť aj pridať ďalšie chladenie, či už vodné, alebo pomocou klasických ventilátorov.
 
 
Kvalitná skrinka navyše môže potenciálnych záujemcov presvedčiť priaznivou cenou. Vyrobená bola za čo najnižšie náklady a výsledný dizajn nijako neohrozuje jej dokonalú funkčnosť alebo redukciu šumu. Používatelia si podľa vlastných potrieb môžu nastaviť správanie sa skrinky, od možnosti minimálneho hluku až po maximálny chladiaci výkon. 
 
 
Skrinka Pure Base 600 v sebe skrýva sloty pre tri HDD, a dvojicu SSD diskov. Takisto sa v skrinke nachádza miesto aj pre optické disky (ODD). To sa však spolu s HDD slotmi dá odobrať, a uvoľní sa tak miesto pre komplikovanejšie vodné chladenie. Ako sme už ale spomínali, Pure Base 600 je dodávaná s dvojicou ventilátorov Pure Wings 2 s priemermi 120 a 140 milimetrov, ktoré sa postarajú o efektívne chladenie celej skrinky.
 
Skrinka Pure Base 600 je aktuálne dostupná v čiernom alebo čierno-striebornom prevedení a v Be Quiet! stanovili predajnú cenu na 89€.
 
Zdroj: TS
 
Pridať nový komentár
TOPlist