Battlefield 4: Second Assault DLC zadarmo na Origin

Od dnešného dňa je zadarmo dostupné Battlefield 4: Second Assault DLC...

"On the house" na Origin, Second Assault DLC je zadarmo dostupné pre PC, Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4. Odkazy pre jednotlivé verzie sme zverejnili na konci novinky. Prihláste sa na jednotlivej internetovej stránke pomocou príslušného účtu a zaistite si kópiu ešte dnes! DLC bude následne navždy Vaše, pričom 4,5 GB veľkú aktualizáciu si môžete kedykoľvek stiahnuť. Ako dlho bude DLC zadarmo dostupné, nie je známe. Po akcii však bude jeho cena znovu 14,99 €.

DLC rozšírilo základnú hru o štyri multiplayer mapy - Operation Metro, Caspian Border, Gulf of Oman a Operation Firestorm, pochádzajúce ešte z Battlefield 3, avšak prerobené do novej Frostbite 3 engine. Pridaných bolo tiež 5 nových zbraní a 10 úloh.

Aktuálne pracuje vývojárske štúdio DICE na pokračovaní série s názvom Battlefield 1, ktoré je situované do prvej svetovej vojny. Battlefield 1 bude vydané 21. októbra, a preto zverejňuje vydavateľ Electronic Arts zadarmo DLCs predchodcu. Doteraz boli zadarmo získateľné Final Stand a Dragon's Teeth.

novinky a recenzie hier na PC.sk podporuje hardvérovo Gigabyte

Zdroj: EA Origin

Pridať nový komentár
TOPlist