ASUS oslavuje 30 rokov inovácií na Computexe

ASUS oslavuje 30 rokov inovácií na veľtrhu Computex 2019 a pri tejto príležitosti predstavil limitované edície produktov.

V malom množstve (len 3000 kusov) tak je k dispozícii smartfón ZenFone 6 Edition 30, ZenBook Edition 30 a Prime X299 Edition 30. Ďalej výrobca uviedol Prime Utopia, čo je revolučný koncept základnej dosky s vylepšeným chladením. Zaujme tiež ZenBook Pro Duo – prenosný notebook pre tvorcov obsahu s novým sekundárnym dotykovým displejom a ZenScreen Touch – tenký a ľahký prenosný monitor s 10-bodovou dotykovou obrazovkou. Všetky produkty majú špecializovaný „A“ monogram, ktorý pripomína hodnoty spoločnosti a históriu dizajnérov. Podľa slov výrobcu je monogram reprezentáciou čínskeho symbolu pre ľudí a zobrazuje humanitárnu stránku spoločnosti.

ZenBook Edition 30 má veko, ktoré pokrýva pravá koža a logom z 18-karátového ružového zlata. Je to najmenší 13” notebook s procesorom Intel Core i7 a grafickou kartou NVIDIA GeForce MX250. ZenFone 6 Edition 30 ponúka dizajn s tradičnými kruhmi Zen, ktoré dopĺňa vytlačené logo Edition 30. Je tiež prvým smartfónom tejto série bez výrezu v displeji s inovatívnym otočným fotoaparátom. Pre úplnosť dodajme, že práve limitová edícia zaujme fanšmekrov, keďže obsahuje až 12GB RAM a veľké 512GB interné úložisko. Základná doska Prime X299 Edition 30 podporuje najnovšie procesory a prémiový VRM dizajn pasívneho chladiča.

Zdroj: T

Pridať nový komentár
TOPlist