Apple už distribuuje prémiový iPhone X

, Autor: Ján Kurej

Je to tu. Počnúc dnešným dňom začala spoločnosť Apple konečne distribuovať svoj prémiový iPhone X bežný ľuďom. Prví šťastlivci si už svoj nový iPhone odniesli z predajní Apple z celého sveta a samozrejme sa nezabudli pochváliť na sociálných sieťach ako Instagram alebo Twitter.

 

 

Rendez-vous tout à l’heure sur la chaine #Apple #iPhoneX @apple #future

A post shared by iDevice&Device (@idevicedevice) on

 

iPhone X je dodávaný v dvoch farebných variantách, striebornej a šedej. Obe varianty sa rovnako dobre predávajú. V tomto okamihu nie je jasné, aké veľké zásoby mal Apple vo svojích Apple predajniach pre zákazníkov bez predobjednávky k dispozícii.Prvé recenzie na internete sa zamerali na najväčšie novinky iPhonu X a väčšinou sú pomerne pozitívne. Kvalita OLED displeja, ktorý dodáva spoločnosť Samsung, je väčšinou chválená. Na nové gestá na ovládanie telefónu a aplikácií namiesto domovského tlačidla sa dá podľa recenzií zvyknúť a následne sú pomerne efektívne. Face ID technológia podľa väčšiny recenzií funguje spoľahlivo, rozpoznáva majiteľa a ľubovoľné iné osoby ignoruje. Asi najväčšia kritika padala na výbežok, v ktorom je zapustená predná kamera a 3D senzor.

iPhone X je v každom prípade veľmi drahým smartfónom. Na Slovensku aj pri dvojročnej viazanosti stojí aj nižšia 64 GB verzia pri bežných paušáloch s rozumným mesačným poplatkom minimálne jednorázovo 479€ + mesačne 18€ + paušal.

Kľúčové slová
Apple, iPhone X
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist