Apple údajne predstaví o týždeň aj nové MacBooky

 
Najnovšie špekulácie hovoria o tom, že na budúci týždeň by mohla spoločnosť Apple spolu s novými smartfónmi iPhone 7 predstaviť aj úplne nové zariadenia MacBook.

Dlho očakávaná aktualizácia počítačov od Apple je zjavne za rohom, keďže samotná spoločnosť bola v poslednom čase tvrdo kritizovaná za to, že nedokáže pri svojich počítačoch a notebookoch držať krok s aktuálnymi trendami. Niektoré modely sú staré až 4 roky, čo je v danej oblasti naozaj už celkom dosť dlhá doba.
 
 
Medzičasom môžeme pozorovať vzostup virtuálnej a rozšírenej reality, a povedzme si na rovinu, zariadenia od spoločnosti Apple na túto situáciu nie sú pripravené. Vývojári si vybrali PC platformu ako kľúčovú oblasť pre virtuálnu realitu, takže pracovníci v Apple musia začať konať. A podľa posledných správ sa zdá, že nespia na vavrínoch. Už onedlho by sme sa mohli dočkať nových verzií desktopov iMac a laptopov MacBook Air či MacBook Pro.
 
Nové iMac desktopy by mali byť vybavené najnovšími grafickými kartami od AMD, aby na nich bolo možné bez problémov spúšťať VR aplikácie. Nové MacBook Pro laptopy by mali byť oveľa tenšie ako predchádzajúce verzie a takisto by mali disponovať plochejšou klávesnicou.
 
Ak sa ukážu byť špekulácie pravdivé, nové počítače a laptopy od spoločnosti Apple by sa mohli do predaja dostať už začiatkom októbra.
 
 
Pridať nový komentár
TOPlist