Apple si pre vás pripravil tri videá ako správne zhotovovať fotografie a videá

, Autor: Ján Kurej

Apple uverejnil na svoj YouTube kanál tri nové videá, ktoré nadchnú predovšetkým milovníkov fotografovania a natáčania videí. Vďaka trom novým tutoriálom svoje umenie ešte o niečo málo zdokonalíte.

V jednom videu vás Apple naučí ako ideálne vyfotografovať fotku zhora, ktoré môžete dosiahnuť okrem iného vhodným nastavením fotoaparátu a zapnutím mriežky, vďaka ktorej môžete zistiť v akej pozícii telefón máte voči objektom pod ním. Druhé video sa vás pokúsi naučiť vyfotografovať dokonalú čiernobielu fotku a tretie video ako natočiť bezchybné spomalené zábery, ktoré potom môžete následne upraviť vo video editore.

Všetky videá trvajú približne 30 sekúnd a sú natáčané pomocou nahrávania obrazovky na iPhone X vďaka čomu si môže užívateľ ľahšie predstaviť, čo všetko musí urobiť pre kvalitný výsledok.

Apple pridáva na svoj YouTube kanál v poslednej dobe videá pomerne často. Aj napriek tomu, že niektoré videá z nich sú určené pre úplných začiatočníkov, čas od času sa tam objavia aj vcelku zaujímavé návody pre skúsenejších. Samozrejmosťou je kvalitné spracovanie.

Kľúčové slová
Apple, iPhone X
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist