Apple predstavilo nové Magic príslušenstvo

 
Spoločnosť Apple včera predstavila nové „magic“ príslušenstvo, ktoré dopĺňa aktualizované iMac zariadenia. Jedná sa o klávesnicu, myš a trackpad.

 
Všetky tri doplnky dostali svoje prvé aktualizácie predchodcov po dlhých rokoch. Ich úlohou je zlepšiť podporu aktualizovaným iMac počítačom. Klávesnica dostala nový dizajn a dostala lepšie klávesy na zlepšenie stability. Produkt Apple, ForceTouch, dostal podporu v podobe nového trackpadu. Myš sa dizajnovo nelíši od svojho predchodcu, rozdiel sa však nachádza vo vnútri zariadenia. 
 
Ak sa rozhodnete objednať si nový iMac, dostanete k nemu krabicu s dvoma týmito zariadeniami. Obsahovať bude Magic klávesnicu, a na výber dostanete pri zvolení si druhého produktu. Magic trackpad alebo Magic Mouse 2, výber je už iba na vás.
 
 
Ak sa však rozhodnete nakúpiť si nejaký z týchto produktov samostatne, nebude to lacný špás. Cena pre klávesnicu bola stanovená na $99 (87€), za myš zaplatíte $79 (70€). Najdrahším doplnkom je s cenou $129 (114€) Magic trackpad. Ak doma vlastníte staršie iMac zariadenie, budete potrebovať OS El Capitan, aby ste mohli používať nové zariadenia. 
 
Každé z týchto zariadení prichádza s dobíjateľnými lítium-iónovými batériami, ktoré sa dajú nabíjať pomocou štandardného USB Lightning káblu.
 
Zdroj: Apple
 
Pridať nový komentár
TOPlist