Antec predstavil novinky z oblasti mobilného príslušenstva

Zároveň oznámil aj vznik jej sesterskej spoločnosti a.m.p. (Antec Mobile Products), ktorá zastreší nové portfólio.

Novinky spoločnosti a.m.p. sú rozdelené do dvoch kmeňových rodín:

 

1) Mobilné audio

Mobilné príslušenstvo ako so napr. mobilné zosilňovače ponúkajú nové možnosti pre mobilných užívateľov. Zameriavajú sa hlavne na mobilitu, zdieľanie a slobodu a Bluetooth "žmýkajú" na maximum. :-)

 

SP1

Presnosný Bluetooth reproduktor, ktorý podporuje mobilné funkcie telefónu. K dispozícií si môžete vybrať z troch rôznych farebných kombinácií. SP1 umožňuje užívateľom bezdrôtovo prehrávať hudbu z akéhokoľvek zariadenia, ktoré má podporu Bluetooth pre SP1. Môže byť využitý napríklad ako hlasitý odposluch (umožní užívateľom zdieľať konverzácie a telefóne hovory). Odporúčaná cena: 89,99EUR.

iso

Bezdrôtový Bluetooth prijímač. Stačí si dať do jedného vrecka telefón do druhého iso prijímač a môžete napr. športovať bez obáv. Je dostupný v dvoch farebných kombináciach. Odporúčaná cena: 89,99EUR.

gain

Bezdrôtový Bluetooth prijímač v piatich farebných kombináciách. Odporúčaná cena: 34,99EUR.

dBs

slúchadla do uší sú potiahnuté textilom. Káble sú k dispozícií v piatich farebných kombináciach. Odporúčaná cena: 19,99EUR.

 

2) Nabíjačky

Prenosné USB nabíjacie zariadenia sú určené napr. pre nabitie iPhone, iPad atď. Napríklad PowerUp 6000 tenký a elegantný prenosný USB akumulátor, ktorý používa najnovšie  vysokokapacitné technológie, ktoré dokážu rýchlo nabiť zariadenie na cestách.

Ďalšími produktmi v tejto rade sú:

PowerBanks

- PowerUpSlim 2200

- PowerUp 3000

- PowerUp 6000

 

Prenosné nabíjačky

- Hub Charger - Štvorportová USB nabíjačka

 - TourCharger - super tenká nabíjačka

 - GoCharger – dvojportová USB nabíjačka pre autá

 

Zdroj: TS Antec

Stránka produktu: a.m.p.

Pridať nový komentár
TOPlist