Američanka vrazila autom do predajne T-Mobile lebo jej nechceli vymeniť iPhone

 
Američanka nebola spokojná s postupom zamestnancov v jednej z predajní T-Mobile na Floride, tak sa rozhodla zničiť predajňu autom. Spôsobila škodu za niekoľko tisíc dolárov.

26-ročná Shinobia Montoria Wright navštívila v stredu 12. januára predajňu T-Mobile v Palm Springs, aby vyriešila problém so svojim smartfónom iPhone. Zamestnancov žiadala o výmenu zariadenia, keďže jej iPhone mal poškodenú obrazovku. Tí jej však oznámili, že si za výmenu bude musieť zaplatiť. Wrightová ale trvala na tom, že má zaplatené poistenie smartfónu.
 
V danú stredu tak odišla z predajne bez úspechu. Vrátila sa však na druhý deň, no na vstup do predajne použila svoj SUV automobil Nissan Armada. Podľa manažéra predajne vyzerala byť Wrightová v danom čase pod vplyvom neznámej látky. Nespokojná zákazníčka po „zaparkovaní“ v predajni vystúpila z vozidla a začala ničiť všetko naokolo. Jej vyčíňanie poslalo do nemocnice dvoch pracovníkov predajne, jeden z nich utrpel zranenie kolena, ďalší dostal od Wrightovej úder do krku.
 
 
Wrightová bola po svojom vyčíňaní hospitalizovaná pre zranenia rúk a takisto bude skúmané jej duševné zdravie. Taktiež čelí niekoľkým obvineniam a miestna polícia odhadla výšku spôsobenej škody na viac ako $30 000 (približne 28 000€). Polícia potvrdila, že v čase incidentu nebola pod vplyvom alkoholu ani drog.
 
Zdroj: neowin
 
Komentáre (1)
Toman
ale hlavne ze je predali poistenie na to sklo..... tam asi zamestnavaju manazerou zo slovenskej kooperativy
Pridať nový komentár
TOPlist