Ako sledovať naživo predstavenie Google Pixel 2 a Pixel 2 XL?

, Autor: Ján Kurej

Len za pár hodín spoločnosť Google odštartuje predstavenie nových zariadení pre nadchádzajúce obdobie 2017/2018. Jednou z najočakávanejších noviniek je bezpochýb Pixel 2 a jeho väčší súrodenec Pixel 2 XL.

Už ochvíľu zistíme čo zostalo skryté po odhaleniach a únikoch za posledné týždne. Je ešte niečo, čo môže prekvapiť, čo sa spoločnosti Google podarilo utajiť? Ak Vás to zaujíma pripojte sa na živý prenos, ktorý začne 18:00 nášho času prostredníctvom You Tube.

 

 

Na základe únikov vieme, že Pixel 2 XL bude vybavený 6 palcovým OLED zakriveným displejom s rozlíšením 1440x2880 a ochranou Gorilla Glass 5. Procesor by mal byť z dielne Qualcomm a to konkrétne Snapdragon 835 SoC. Čo sa týka RAM tá by mala byť veľkosti 4GB a interné úložisko 64 GB. Fotoaparáty vpredu 8 MP a vzadu 12 MP. Očakáva sa kapacita batérie 3520 mAh.

Pixel 2 bude mať podobné vlastnosti ale s menším Full HD displejom a 2700 mAh batériou. Obidva telefóny budú odolné proti prachu a vode. Operačný systém bude najnovší Android Oreo.

Okrem nových telefónov sa očakáva, že spoločnosť Google oznámi uvedenie svojho inteligentného reproduktora Home Mini, ktorý bude konkurovať Echo Dot od Amazonu. Tiež sa očakáva nový Chromebook Pixel a headset VR Daydream View.

Zdroj: HotHardware

Kľúčové slová
Google, Pixel 2
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Ako sledovať naživo predstavenie Google Pixel 2 a Pixel ...

Prečo dňa 6.10.2017 sa nedá prihlásiť na Facebook???

Poslať nový komentár

TOPlist