EN

Akcie na GeekBuying

Akcie na GeekBuying

O jednej z najväčšej a tradičnej akcií 11.11 na GeekBuying-u sme Vás nedávno informovali TU. Dnes sme vybrali niekoľko slúchadiel za výborné ceny a niektoré sú skladom EÚ, takže dodanie je veľmi rýchle.

 

Tronsmart Onyx Ace Pro

Ide o bezdrôtové slúchadlá od spoločnosti Tronsmart, ktorá sa prevažne zameriava na výrobu audio výrobkov. Slúchadlá Onyx Ace Pro zaujmú vysokou výdržou, IPX5 odolnosťou, technológiou TWS, duálnym mikrofónom a BT vo verzií 5.2

Tronsmart Onyx Ace Pro kúpite teraz za 24,54€ vrátane poštovného. Tovar je expedovaný z krajiny EU, takže vás nečakajú žiadne colné poplatky

 

KZ-ZS10 Pro

Firma KZ nie je žiadnym nováčikom na audio scéne a ich produkty sú dobrou kombináciou ceny a kvality. KZ ZS10 Pro sú presne takým produktom. Sú to drôtové slúchadlá s a hneď na seba strhnú pozornosť vďaka futuristickému dizajnu. Okrem zaujímavého dizajnu je samozrejmosťou veľmi slušná reprodukcia zvuku.

KZ-ZS10 Pro sú kvalitné drôtové slúchadlá s výbornou reprodukciou zvuku. V kombinácií s BT mikrofónom a pošty Priority Line, s ktorou sa vyhnete plateniu dodatočných poplatkov, stoja len 45,60€.

 

Lenovo Thinkplus LP12

Ide o bezdrôtové slúchadlá s potlačením okolitého šumu, TWS technológiou, duálnym mikrofónom, BT 5.0 a slušnou výdržou.

Lenovo Thinkplus LP12 kúpite počas prebiehajúcej akcie iba za 17.38€. Doporučujem zvoliť poštovné Proirity Line za 3,86€. Vyhnete sa tak ďalším poplatkom ;)

 

A6R TWS

Ide o budget BT slúchadlá. Napriek svojej nízkej cene slúchadlá ponúkajú TWS technológiu, potlačenie okolitého šumu, BT 5.1 a slušnú výdrž.

A6R TWS môžete aktuálne kúpiť len za 8,79€. Pri zvolení poštovného Priority Line v cene 3.42€ je dodanie do 20 dní a bez ďalších poplatkov.

 

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist