EN

Akcie na GeekBuying

Na geekbuying-u sú v akcií zaujímavé predmety. Dnes sme pre vás vybrali produkty, ktoré vám spríjemnia napríklad pozeranie filmov pri dlhých zimných večeroch :)

Projektor Xiaomi YG300 Mini

Ide o základný projektor, ktorý zaujme nízkou cenou a slušnými parametrami. Projektor,  ktorý stojí necelých 36€ dokáže preniesť na plátno FHD obraz a jeho svietivosť je 600 lumenov. 

Projektor YG300 Pro Mini teraz len za 38,70€ vrátane poštovného v Nemeckom sklade. Doručenie do 7 pracovnych dní.

 

Projektor Foqucy GX 100

Ide o Mini projektor, no s lepšími parametrami ako YG300 Mini. Projektor vie na plátno preniesť obraz až vo FHD rozlíšení, má svietivosť 1200 lumenov a kontrast 2000:1.

Projektor Foqucy GX100 teraz len za 71,75€ vrátane poštovného v Poľskom sklade. Doručenie do 7 pracovnych dní.

 

UltraBook Jumper EZbook S5

Ultrabook Jumper EZbook S5 je určený pre veľmi nenáročných používateľov. Hlavnou prednosťou ultrabooku je dizajn a cena. Za necelých 226€ dostanete pekný ultrabook, síce s nie moc výkonným HW, no občasné prezeranie internetu, pozeranie filmov alebo videií zvládne bez problémov. Úložisko je možné rozšíriť o 128GB M.2 SSD disk.

UltraBook Jumper EZbook S5 v akcií za 225,23€ vrátane poštovného. UltraBook je v EU sklade, čo znamená rýchle doručenie a bez ďalších poplatkov.

 

Tronsmart Element T6 Mini

Máme projektor, notebook ešte chýba zariadenie, ktoré nám bude slušne ozvučovať miestnosť počas pozerania filmu. O zvuk sa môže postarať Mini reproduktor z produkcie Tronsmart. T6 Mini sme mali na test aj v redakcií a môžem potvrdiť, že tak malé zariadenie, dokáže solídne ozvučiť obývaciu miestnosť.

Prenosný reproduktor Tronsmart Element T6 Mini len za 27,06€ vrátane poštovného v Poľskom sklade. Doručenie do 7 pracovných dní.

 

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist