Agentúra ponúka 1000 dolárov za sledovanie sociálnej siete

Spoločnosť zameraná na influencerov ponúka pomerne ľahkú formu zárobku.

Máte radi sociálnu sieť TikTok a viete jej sledovaním tráviť nekončené hodiny? Spoločnosť Ubiquitous hľadá troch ľudí, ktorí by boli ochotní sledovať 10 hodín vkuse videá na TikToku. Spomínaná marketingová firma vám totiž zaplatí za hodinu sledovania videí 100 dolárov (približne 93 eur), za desať hodín si teda môžete zarobiť 926 eur. Okrem sledovania videí musíte vedieť odhadnúť, čo bude novým trendom. V prípade, že sa cítite na túto úlohu, musíte preto aj niečo urobiť.

V prvom rade sa musíte prihlásiť na odber YouTube kanálu spoločnosti Ubiquitous. Na webovej stránke agentúry musíte v rozsahu 50 až 100 slov napísať motivačný list, prečo sa práve vy hodíte na túto prácu. Ak chcete zvýši svoje šance na získanie "práce", môžete o spoločnosti Ubiquitous tweetovať na sociálnej sieti Twitter. Vďaka tomu môžete získať prioritu počas výberového konania. Takže sa ak sa vyznáte v trendoch a viete rozpoznať "zbližujúce sa podobnosti", máte šancu prísť k pomerne ľahko zarobeným peniazom.

Toto nie je prvá kampaň, ktorú táto spoločnosť robí. Minulý rok firma v rámci kampane TikTok Binger ponúkala možnosť zarobiť si 50 dolárov za hodinu (približne 46,30 eur) za sledovanie videí na sociálnej sieti TiktTok. Vtedy ste mali počas troch dní pozrieť až 12 hodín obsahu. Vybraná osoba vtedy získala ešte dve 50-dolárové poukážky na službu Uber Eats a Target, držiak na smartfón a 12" kruhové LED svetlo so statívom.

Zdroj: Techspot,

Pridať nový komentár
TOPlist