ADATA uvádza štyri nové powerbanky v rôznych kapacitách

Spoločnosť ADATA predstavila štyri nové powerbanky s označením ADATA P10000, P5000, P10050C a P10050V.

Najľahšia z nich, P5000 bude mať 110 gramov hmotnosť s kompaktnými rozmermi – 10 cm. Dizajn je minimalistický a pripomína kožu, čo používateľov zbaví starostí s odtlačkami prstov. Dodávať sa bude v šiestich farebných prevedeniach – svetlo modrej, tmavo modrej, ružovej, červenej, čiernej a bielej. Ergonomický design zjednodušuje uchopenie do ruky aj následné držanie. Poteší cena – 10 eur.

O niečo väčšia, P10000 prinesie dizajn s ľahkým holografickým efektom, vďaka čomu vyzerá ako zo sci-fi filmu. Dostupná bude dostupná v šiestich farebných prevedeniach, ponúkne ochranu proti prílišnému nabitiu, prílišnému vybitiu, skratu, napäťovému a prúdovému preťaženiu. Ponúkne kapacitu 10000 mAh, pričom cena je nastavená na 14 eur.

Tretím predstaveným je model P10050V, bude dostupný v celej škále farieb, pričom ponuka zahŕňa okrem iného svetlo modrú, tmavo modrú, ružovú, červenú, čiernu a bielu. S kapacitou 10000 mAh poskytne dva výstupné 2,4A USB porty a schopnosť súčasného dobíjania umožňujú nabíjať súčasne ako powerbank, tak ďalšie dve pripojené zariadenia. Cena je 16 eur.

Poslednou je P10050C, ktorá je podľa slov výrobcu inšpirovaná morom. Návrhári sa totiž inšpirovali vrúbkovaním morských mušlí a perleťovým leskom perlorodiek, takže P10050C zaujme elegantným dizajnom s organickým vrúbkovaním. S dvomi 2,4A výstupnými USB portami môžu majitelia nabíjať až dve zariadenia súčasne. Powerbanka sa pri nabíjaní vie sama dobíjať. Okrem toho podporuje USB-C a  je vybavená šikovným vstavaným LED svietidlom. Cena je 22 eur.

Pre úplnosť dodávame, že všetky budúp dostupné v priebehu septembra za vyššie uvedené odporúčané maloobchodné ceny.

Zdroj: eteknix

Pridať nový komentár
TOPlist